Skip to content
Menu
Menu

Turista ukázal šokujúce zábery. Nenechávajte ho v izbe. „Tú upratovačku by mali vyhodiť.“

Prečítať článok

13.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Dragon Images).

Čo je lepšie nenechať v hotelovej izbe? To je otázka, ktorá trápi mnohých cestovateľov. Ukazuje sa, že existujú predmety, ktoré sa dajú nielen ukradnúť, ale aj použiť na upratovanie. Aké to sú?

Čo je lepšie nenechať v hotelovej izbe?
Foto: shutterstock/Dragon Images

Veľa sa hovorí o tom, že v hoteli sa nesmú nechávať cennosti. Často si berieme šperky alebo peniaze, ale väčšina z nás nevenuje pozornosť predmetom dennej potreby. A to je dosť veľká chyba, ako o tom hovorí tiktoker, ktorý urobil šokujúci objav vo svojej hotelovej izbe.

Čo nenechávať v hotelovej izbe? „Nemyslel som si, že by to mohla byť pravda.“

Lavell Jackson z Louisville v štáte Kentucky musel odísť na konferenciu, ktorá sa konala v Las Vegas. Prenajal si izbu v luxusnom rezorte Mandalay Bay na Las Vegas Strip. Dúfal, že v luxusnom hoteli sa bude riadiť vyššími štandardmi, ale ako sa ukázalo, urobil veľkú chybu. V profile tiktok vyrozprával, čo sa mu počas pobytu stalo.

@buyandsellwithlavell

Mandalay Bay Las Vegas. Housekeeping horror stories. Why would you Ean with someone’s toothbrush?!? #mandalaybaylasvegas #mgm #lasvegas

♬ original sound – Lavell Jackson

Nemyslel som si, že by to mohla byť pravda, ale zrejme bola. Jednoducho mi chýbajú slová,“ povedal na nahrávke. O čom to bolo? Lavell vysvetlil, že osoba zodpovedná za upratovanie izby použila jeho zubnú kefku. Znie to neuveriteľne? A predsa. Keď to muž nahlásil, žena sa ani nepokúsila brániť.

Dávajte si pozor, čo nechávate v hotelovej izbe. „Práve sa odomkol nový strach“.

Zamestnanci rezortu prirodzene zareagovali a ponúkli Lavellovi kompenzáciu $50. Používatelia internetu a surferi sa k videu ochotne vyjadrili. Mnohí sú správaním upratovačky zmätení.

Vždy, keď si čistím zuby, odložím zubnú kefku do kufra. Pre každý prípad.

Túto upratovačku by mali prepustiť.

Preto nechcem, aby mi upratovali izbu, keď som tam len na pár nocí.

Práve sa odomkol nový strach.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ukázala all inclusive hotel v Turecku. „Bola som tam minulý rok, bolo to úžasné!“

Tento hotel ponúka „poistenie proti dažďu“ a vráti vám peniaze. Počasie vám už nepokazí dovolenku

The post Turista ukázal šokujúce zábery. Nenechávajte ho v izbe. „Tú upratovačku by mali vyhodiť.“ appeared first on Vášeň v tebe.