Skip to content
Menu
Menu

Týždenný horoskop (8.7. 2024 – 14.7.2024)

Prečítať článok

8.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/MR.RAWIN TANPIN).

Týždenný horoskop 8. – 14. júla. Sú pre vás nasledujúce dni záhadou? Chcete vedieť, čo vám prinesie nasledujúci týždeň? Zistite, či vás osud ušetrí, alebo práve naopak. Nezabudnite si pozrieť horoskop na nový týždeň, ktorý vám odhalí, čo vás čaká a na čo si treba dať pozor.

Týždenný horoskop – čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor?
Foto: shutterstock/MR.RAWIN TANPIN

Týždenný horoskop na 8. – 14. júla – Baran

Tento týždeň budete radšej sedieť doma. Nikomu z vášho okolia sa vás z neho nepodarí vytiahnuť a to ani cez víkend. Spočiatku sa ešte budete musieť vyhovárať, ale potom nad tým všetkým mávnete rukou. Nechajte ostatných hádať o čo vám v skutočnosti ide.

Týždenný horoskop 8. – 14. júla – Býk

Nasledujúce dni by vám mohli priniesť prelom. Namiesto toho, aby ste sa naďalej sústredili na prácu, skúste venovať pozornosť svojej rodine a ostatným blízkym. Je možné, že niektorí z nich sa cítia vážne zanedbávaní, pretože ste sa v poslednom čase sústredili výlučne na svoj profesionálny život.

Týždenný horoskop 8. – 14. júla – Blíženci

Budete túžiť po zmene. Urobíte všetko pre to, aby ste tento týždeň uskutočnili aspoň jednu z tých dôležitejších. Možno budete chcieť urobiť niečo s výzdobou svojho domova alebo sa možno pustíte do revolúcie v záhrade na dvore. Najdôležitejšie je, aby ste sa na každom z týchto projektov skutočne zúčastnili.

Týždenný horoskop na 8. – 14. júla – Rak

Tento týždeň budete otvorenejší novým veciam. V niektorých záležitostiach môžete vidieť určité ťažkosti, ale budete sa odvážne presadzovať bez toho, aby ste sa pozerali na iných. Je možné, že si prvýkrát všimnete emócie, ktoré k vám niekto cíti. Je to veľmi dôležité, preto ich nepodceňujte.

Týždenný horoskop 8. – 14. júla – Lev

Na novom mieste by ste sa mohli cítiť naozaj skvele. Tieto nasledujúce dni by vám mohli pomôcť nájsť samých seba a svoju cestu. Priatelia na vás budú hrdí a ľudia, ktorí s vami súperia, pocítia obrovskú závisť. Nemusíte sa kvôli tomu cítiť zle.

Týždenný horoskop na 8. – 14. júla – Panna

Nemôžete byť stále leniví. Je dobré začať nový týždeň na plné obrátky a konečne sa do toho pustiť. Ukážte všetkým, že máte na to, aby ste so sebazaprením začali odznova a tak zabojovali o svoje miesto na svete.

Týždenný horoskop na 8. – 14. júla Váhy

Budete myslieť na svoje sny. Musíte si však uvedomiť, že hoci sa zdá, že zostávajú na dosah ruky, mali by ste konať, ak chcete získať aspoň ich časť. Ak sa vám to podarí, čoskoro budete žiť svoju vlastnú rozprávku.

Týždenný horoskop 8. – 14. júla.
Foto: shuuterstock/Algernon77

Týždenný horoskop 8. – 14. júla – Škorpión

Tento týždeň venujte počúvaniu svojej intuície. Vďaka nej budete sebavedomejší a rozhodnete sa ukázať svetu, čoho ste schopní. Nedajte sa zahanbiť, ak na svojej ceste stretnete niekoho, s kým si nebudete rozumieť.

Týždenný horoskop 8. – 14. 7. – Strelec

Ukážte druhým, čo chcete a konečne sa vám to splní. Nebojte sa toho, čo sa deje okolo vás, pretože skôr či neskôr všetko do seba nejako zapadne. Nebuďte rozčúlení, ak vám veci nevyjdú hneď.

Týždenný horoskop na 8. – 14. júla – Kozorožec

Váš život bude monštruózne zamotaný. Zrazu zistíte, že sa vám v ňom pomiešali všetky nitky a vy ste o tom zrejme nemali ani tušenia. Skúste sa nejako postaviť na nohy, ale nie príliš násilne.

Týždenný horoskop na 8. – 14. júla – Vodnár

Tento týždeň by ste sa mali zamerať na spoznávanie nových ľudí. Stretnutia a rozhovory vám pôjdu bezchybne ale niektorých nedokážete presvedčiť. Len sa snažte byť sami sebou a viac konať.

Týždenný horoskop na 8. – 14. júla – Ryby

Nasledujúce dni vás podnietia k iniciatíve. Zrazu zistíte, že veci nejdú podľa plánu a vy ste sa stratili vo svojej novej pohodlnej pozícii, o ktorej ste ani nesnívali.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Júlové vibrácie nám prinesú veľa dobrého. Numerológovia to už vedia

Špeciálny dátum. Podľa numerológov je lepšie si ho nenechať ujsť

The post Týždenný horoskop (8.7. 2024 – 14.7.2024) appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj