Skip to content
Menu
Menu

Unavené z vrások? Vezmite pár Eur a utekajte si ho kúpiť. Tento nenápadný produkt ich vyžehlí ako žehlička

Prečítať článok

25.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Milena Khosroshvili).

Ako sa zbaviť vrások domácimi metódami? Zabudnite na drahé a často bolestivé zákroky estetickej medicíny. Namiesto toho zájdite do lekárne alebo lepšej drogérie a kúpte si fľaštičku tohto produktu. Za 250 mililitrov zaplatíte približne 9,00 Eur a výsledky vás ohromia.

Aký olej je najúčinnejší na vrásky?
Foto: shutterstock/Milena Khosroshvili

S pribúdajúcim vekom stráca pokožka svoju pevnosť a objavujú sa vrásky. Je to úplne prirodzený proces, ale nie každý je s týmto stavom spokojný. Správnou starostlivosťou ho môžete efektívne spomaliť. Pomôcť vám môže nenápadný produkt.

Čo skutočne pôsobí na vrásky? Zabudnite na kozmetiku

Domáce metódy sú trvalo obľúbené. Sú nielen jednoduché a lacné, ale aj mimoriadne účinné. Ak bojujete s vráskami a hľadáte spoľahlivý spôsob, ako ich zredukovať, zabudnite na drahé ošetrenia estetickej medicíny, či kozmetiku s nezaujímavými ingredienciami. Vyberte si radšej produkt, ktorý obsahuje všetko, čo vaša pleť potrebuje. Hovoríme o tekvicovom oleji.

Aký je najlepší olej na vrásky?

Ak používate olej len v kuchyni, oplatí sa to zmeniť. Aj ten najobyčajnejší olej, napríklad repkový, môže mať blahodarný účinok na vlasy, obnovuje ich lesk a hebkosť. Mnohé z nich sú vhodné aj na starostlivosť o tvár. Jedným z najlepších domácich prostriedkov proti vráskam je za studena lisovaný tekvicový olej. Môžete si ho kúpiť v lekárni alebo v drogérii za približne 9,00 Eur. Hoci fľaštička obsahuje 250 ml, môžete si byť isté, že bude veľmi účinná. Obsahuje vitamíny, nenasýtené mastné kyseliny, antioxidanty a ďalšie živiny, ktoré majú priaznivý vplyv na pokožku a spomaľujú proces starnutia. Navyše účinne redukuje už vzniknuté vrásky.

Ktorý olej by sa mal použiť na tvár namiesto krému? Aplikujte raz denne

Tekvicový olej dodáva pleti pevnosť a pružnosť. Vyhladzuje štruktúru pokožky. To všetko preto, že stimuluje tvorbu kolagénu. Pri pravidelnej aplikácii rozjasňuje zafarbenie a vyrovnáva tón pleti. Preto je vhodný aj na strie. Len si pamätajte, že môže zafarbiť, preto je najlepšie ho zriediť hydrolátom a aplikovať raz denne na vyčistenú tvár. Pred prvým použitím si urobte alergický test.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Funguje ako žehlička na vrásky a stojí len 5 eur. Tento zázrak z drogérie vás omladí o niekoľko rokov

Vitamínová masť často kupovaná na vrásky. Funguje naozaj?

The post Unavené z vrások? Vezmite pár Eur a utekajte si ho kúpiť. Tento nenápadný produkt ich vyžehlí ako žehlička appeared first on Vášeň v tebe.