Skip to content
Menu
Menu

„V ktorý deň porodíš dieťa, takým osudom ho odmeníš“. S akou úlohou ste prišli na svet vy?

Prečítať článok

22.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/everst).

Už naši predkovia prikladali veľký význam dňu narodenia dieťaťa. Verili, že to súvisí s úlohou, ktorú má počas svojho života plniť. S akou úlohou ste prišli na svet vy? Zistite to.

Už naši predkovia prikladali veľký význam dňu narodenia dieťaťa.
Foto: shutterstock/everst

Astrológia nie je len o znameniach zverokruhu. Skutočnou baňou poznatkov, ktoré sa oplatí využiť, je váš dátum narodenia. Môžete z neho vyčítať nielen povahové črty, silné a slabé stránky človeka, ale aj získať predstavu o budúcnosti. Už naši predkovia prikladali veľký význam tomu, v ktorý deň sa kto narodil. Nezabudnite to však brať s odstupom a prižmúrením oka.

3,9,19,24,29. Deti narodené v tento deň majú v živote zvláštne poslanie

Narodiť sa v jeden z týchto dní znamená poslanie spojené s rodinou. Sú to tí, ktorí pomôžu zvýšiť postavenie a životnú úroveň svojich blízkych. Sú to rodení vodcovia so štedrou rukou.

2,8,13,16,22,30. Deti narodené v tento deň, výrazne ovplyvnia život rodiny

Detí narodené v jeden z týchto dní výrazne ovplyvnia život rodiny. Úroveň sa zvýši a všetky krízové situácie sa s ich pomocou vyriešia.

Skutočnou baňou poznatkov, ktoré sa oplatí využiť, je váš dátum narodenia.
Foto: shutterstock/Kaspars Grinvalds

4,11,17,20,28. Dieťa narodené v tento deň je pre rodičov skutočným šťastím. Dôvod?

Keď sa v jeden z týchto dní narodí do rodiny dieťa, potom majú rodičia dôvod na radosť. Takéto dieťa predznamenáva veľa radosti. Ovplyvní rodičov, naučí ich odpútať sa, tešiť sa zo života, vyťažiť z každého dňa čo najviac.

1,7,12,23,27 Narodením dieťaťa sa mnohé veci zmenia

Deti narodené v jeden z týchto dní predznamenávajú zmeny, ktoré boli v rodine potrebné. Práve oni vrátia život do správnych koľají a neúspechy sa už nebudú týkať ich blízkych.

5,14,18,25,31. Deti narodené v týchto dňoch budú ako spása pre osud rodiny

Keď sa v jeden z týchto dní narodí do rodiny dieťa, je to znamenie pre rodičov. Musia si uvedomiť, že dieťa prišlo na svet, aby uzdravilo karmu rodiny. Bude pre rodičov ponaučením, ako sa nedostať do sporov a konfliktov.

6,15,21,26 Dieťa narodené v tento deň pôjde celý život proti prúdu. Nie bezdôvodne

Deti narodené v jeden z týchto dní sa nazývajú „rebelmi rodiny“. Naučia svojich rodičov nesúdiť a neobviňovať. Budú pre svojich blízkych ako zrkadlo.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Nové znamenia zverokruhu. Zistite, ako môže Ophiuchus (Hadonos) zmeniť váš horoskop

Znamenia zverokruhu, ktoré sa k sebe hodia – 12 najlepších kombinácií

The post „V ktorý deň porodíš dieťa, takým osudom ho odmeníš“. S akou úlohou ste prišli na svet vy? appeared first on Vášeň v tebe.