Skip to content
Menu
Menu

Veterán princovi Williamovi: „Cíti sa vaša žena lepšie?“ Odhalil pravdu o stave Kate Middleton (VIDEO)

Prečítať článok

05.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Frederic Legrand – COMEOyoutube.com/@royalchannel).

Vojvodkyňa Kate sa už niekoľko mesiacov neobjavila na verejnosti, aby sa zotavila. O jej stave sa už dlhšie špekuluje. Nakoniec sa k veci vyjadril aj princ William a prezradil, ako sa jeho manželka cíti.

Princ William prezradil, ako sa Kate Middleton cíti.
Foto: shutterstock/Frederic Legrand – COMEOyoutube.com/@royalchannel

Kráľovskí fanúšikovia po celom svete sa už niekoľko mesiacov obávajú o zdravie vojvodkyne Kate. Začiatkom tohto roka musela manželka následníka britského trónu podstúpiť operáciu brucha. Buckinghamský palác poskytol len málo informácií o jej zdravotnom stave. Kate Middleton nečakane 22. marca oznámila, že bojuje s rakovinou.

„V januári som v Londýne podstúpila vážnu operáciu brucha. Vtedy sa myslelo, že to nie je rakovina. Operácia bola úspešná, ale pooperačné testy odhalili prítomnosť rakoviny.“

– prezradila vtedy.

POZRITE TIEŽ AJ: Dcéra Harryho a Meghan má tri roky. Mala obrovskú párty. Unikol zoznam hostí

Princ William prezradil, ako sa Kate Middleton cíti

Bohužiaľ, odkedy sa prevalili správy, že Kate bojuje s rakovinou, kráľovská rodina o jej liečbe mlčí. Nikoho preto asi neprekvapí, že priaznivci vojvodkyne sú mimoriadne znepokojení. Situáciu nezlepšujú ani správy od novinárov. Us Weekly nedávno informoval, že tím Kate „prehodnocuje, čo môže robiť po svojom návrate.“ Znamená to, že 42-ročná žena sa možno už nevráti k niektorým z bývalých povinností.

Nečakane nové svetlo do celej situácie vniesol princ William, ktorý sa nerád podelí o informácie zo svojho súkromia. Spolu s ďalšími britskými politikmi a veteránmi sa 41-ročný muž zúčastnil osláv 80. výročia vylodenia spojencov v Normandii. Počas tejto udalosti William vstúpil do rozhovoru s jedným z veteránov, ktorý sa ho pýtal na zdravie Kate.

„Chcel som sa ťa opýtať, cíti sa Vaša žena lepšie?“

– spýtal sa muž.

„Áno, veľmi rada by tu dnes bola. Všetkým som spomenul, že jej stará mama slúžila v Bletchley, takže by mala veľa spoločného s niektorými ďalšími dámami, ktoré tu slúžili v Bletchley“

– odpovedal.

‘She would’ve loved to be here today’

The Prince of Wales speaking when asked about The Princess of Wales pic.twitter.com/JP3J4Jfj5I

— Imperial Material ♚ (@royalistinusa) June 5, 2024

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Informátor má znepokojujúce správy o vojvodkyni Kate. „Možno sa nikdy nevráti“

Znepokojujúce správy o vojvodkyni Kate. Životopiskyňa odhaľuje pravdu o priebehu liečby

The post Veterán princovi Williamovi: „Cíti sa vaša žena lepšie?“ Odhalil pravdu o stave Kate Middleton (VIDEO) appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj