Skip to content
Menu
Menu

Vezmite 5 eur a bežte do lekárne! „Zlato faraónov“ je tajomstvom dlhých a hustých vlasov

Prečítať článok

4.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Halil ibrahim mescioglu).

Snívate o dlhých a hustých vlasoch? Tento olej vám dokonale poslúži! Kedysi sa mu hovorilo „zlato faraónov“, dnes sa stará o naše telo a vlasy. Zistite, ako ho môžete používať.

„Zlato faraónov“ je späť. Tento olej je revolúcia v starostlivosti o vlasy.
Foto: shutterstock/Halil ibrahim mescioglu

„Zlato faraónov“ je späť. Tento olej je revolúcia v starostlivosti o vlasy

Olej z čiernej rasce je čoraz populárnejší ako prírodný prostriedok na rast a zahusťovanie vlasov. Navyše jeho nízka cena vás ešte viac nabáda k tomu, aby ste si ho kúpili a vyskúšali na vlastných vlasoch.

Kedysi sa lisoval z malých čiernych semienok a nazývala sa „zlatom faraónov“. V dávnych dobách bol istou cestou k zdraviu, ale aj známym a odporúčaným vlasovým kozmetickým prípravkom.

Olej z čiernej rasce je čoraz populárnejší ako prírodný prostriedok na rast a zahusťovanie vlasov.
Foto: shutterstock.com/Dionisvera

Vďaka svojim vlastnostiam a vysokému obsahu vitamínov, minerálov a aminokyselín je prírodnou kurou na rast a zahusťovanie vlasov. Stimuláciou vlasových folikulov podporuje rast nových vlasov.

Ako ho používať? Jediné, čo musíte urobiť, je naniesť olej na suché alebo mokré vlasy po celej dĺžke. Potom si zakryte hlavu čiapkou a nechajte pôsobiť 30-60 minút. Potom olej zmyte šampónom. Hotovo! Zdravé a husté vlasy nebolo nikdy také jednoduché dosiahnuť.

Vďaka svojim vlastnostiam a vysokému obsahu vitamínov, minerálov a aminokyselín je prírodnou kurou na rast a zahusťovanie vlasov.
Foto: shutterstock/Maryna Pleshkun

To nie je všetko! S týmto olejom sa staráte aj o svoje telo a stravu

Olej z čiernej rasce sa používa nielen na starostlivosť o vlasy, ale aj o pleť. Pri každodennej starostlivosti vám pomôže vyzerať krásne a zdravo.

Vďaka silnej dávke antioxidantov obsiahnutých v oleji umožňuje pokožke uzamknúť požadované množstvo vlhkosti, a tým predchádza vzniku vrások. Túto zložku by ste mali zvážiť na každodenné odlíčenie.

Okrem toho je senzačný aj na rast obočia a mihalníc. Stačí naniesť malé množstvo oleja na požadované miesto.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Stojí 3 eurá a funguje ako botox na vlasy za 50 eur. Naneste na pramene a dosiahnete efekt ako v salóne

Čo robiť, aby vlasy rástli rýchlejšie? Podľa trichológov je to jednoduchšie, ako si myslíte

The post Vezmite 5 eur a bežte do lekárne! „Zlato faraónov“ je tajomstvom dlhých a hustých vlasov appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj