Skip to content
Menu
Menu

Vojvodkyňa Kate sa už neskrýva! Objavili sa nové informácie

Prečítať článok

29.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Wikimedia Commons/Diplomatic Security Service, Public domain).

Vojvodkyňa Kate v marci oznámila, že je v počiatočnom štádiu liečby rakoviny. Neskôr zmizla z verejného priestoru. Teraz sa ukazuje, že sa zotavuje a web Daily Mail píše o „dobrom znamení“, že sa jej stav zlepšuje.

Vojvodkyňa Kate opäť opúšťa Palác.
Foto: Wikimedia Commons/Diplomatic Security Service, Public domain

Začiatkom januára tohto roku vydala kráľovská rodina vyhlásenie, v ktorom oznámila, že vojvodkyňu Kate prijali do nemocnice, kde podstúpila operáciu brucha. Neskôr manželka princa Williama na dlhé týždne zmizla z médií a Palác len informoval, že Kate Middleton prechádza obdobím rekonvalescencie. Na internete nebola núdza o konšpiračné teórie o tom, čo sa s vojvodkyňou môže stať.

Vojvodkyňa Kate sa napokon v marci postavila pred kamery a natočila dojímavé vyhlásenie, v ktorom povedala, že jej diagnostikovali rakovinu a už má za sebou prvú chemoterapiu. Odvtedy sa predstavitelia Paláca opäť ponáhľali a informácií o zdravotnom stave manželky princa Williama je naozaj málo. Teraz Daily Mail zistil, že vojvodkyňa sa môže cítiť o niečo lepšie.

Vojvodkyňa Kate opäť opúšťa Palác

Web Daily Mail na základe informácií získaných od informátorov týkajúcich sa kráľovskej rodiny určil, že vojvodkyňa Kate sa v poslednom čase prestala skrývať a je čoraz ochotnejšia opustiť steny sídla. Pripomeňme, že manželka budúceho panovníka s rodinou sa momentálne zdržiava na panstve Anmer Hall, kde členovia kráľovskej rodiny už roky hľadajú pokoj a pohodu. Portál uvádza, že vojvodkyňa chodí čoraz častejšie nielen na prechádzky, ale trávi čas aj so svojimi najbližšími. Ako čítame, možno to vnímať ako dobré znamenie.

Kedy sa však vojvodkyňa Kate vráti k svojim povinnostiam, nie je známe. Nedávno to pripomenul hovorca Kensingtonského paláca, ktorý oznámil, že zverejnenie správy „business taskforce“ neznamená, že sa Kate Middleton vracia k aktivitám pre kráľovskú rodinu. Zdôraznil, že vojvodkyňa stále potrebuje pokoj.

„Princezná z Walesu bola hybnou silou pracovnej skupiny pre podnikanie. O jej aktivitách bola informovaná od jej vytvorenia. Čítala správu a bola o nej informovaná. Účasť v skupine je jasným záväzkom, že vojvodkyňa urobila počas svojho života vo verejnej službe. (…) Vo svojich záväzkoch bude pokračovať, keď sa vráti do práce. Je nám však skutočne jasné, že teraz potrebuje priestor a súkromie, aby sa zotavila. Do práce sa vráti, keď dostane zelenú od lekárov“

– povedal hovorca Paláca.

POZRITE TIEŽ AJ: Nezvyčajné gesto princa Williama voči vojvodkyni Kate. Zaznamenali to kamery

Vojvodkyňa Kate je zavalená listami

Okrem toho sa uvádzalo, že Palác doteraz dostával asi tisíc listov týždenne. Odkedy však vojvodkyňa Kate vydala vyhlásenie o svojom zdravotnom stave, Palác dostal oveľa viac listov a pohľadníc so želaniami pre vojvodkyňu Kate. Ľudia z celého sveta posielajú manželke princa Williama slová podpory.

Korešpondencia zaplavila Palác. Jej zástupcovia ubezpečujú, že sa budú snažiť odpovedať každému odosielateľovi, ale mali by ste byť trpezliví. Vojvodkyňa Kate je údajne dojatá listami, ktoré dostala.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Budú deti princeznej Kate a princa Williama odvedené na povinnú vojenskú službu? „Veľmi málo výnimiek“

Prvá dáma Nigérie zaútočila na Meghan Markle. „Prečo tu bola?“ Na internete je búrka

The post Vojvodkyňa Kate sa už neskrýva! Objavili sa nové informácie appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj