Skip to content
Menu
Menu

Vždy kráčajú vlastnou cestou. Tieto štyri znamenia zverokruhu si najviac cenia slobodu

Prečítať článok

1.7.2024 Redakcia vášeň v tebe (Foto: shutterstock/lassedesignen).

Z dvanástich znamení zverokruhu si štyri znamenia nadovšetko cenia slobodu. Tvoria páry, majú priateľov, sú rodinne orientované, ale napriek tomu sa najlepšie cítia v izolácii.

Vždy kráčajú vlastnou cestou.
Foto: shutterstock/lassedesignen

Zrejme všetci túžime po láske. Snívame o úspešnom vzťahu a kruhu dôveryhodných priateľov. Bojíme sa izolácie a odmietnutia, pretože človek je stádovitý tvor. V praxi to však nie je vždy tak, pretože niektorí ľudia si cenia svoju slobodu nadovšetko. Podľa astrológov to vôbec nie je zriedkavé. Existujú znamenia zverokruhu, ktoré sa zdráhajú pripustiť k sebe ostatných a vôbec tým netrpia. Tí, ktorí sa narodili v týchto mesiacoch, si dokážu nájsť cestu v spoločnosti, ale vždy si idú svojou vlastnou cestou. Čo je toho príčinou?

Panna – mysliteľ

Je to typ mysliteľa, ktorý všetko hlboko analyzuje a dlho a intenzívne premýšľa. Z tohto dôvodu má tendenciu vyhýbať sa nadväzovaniu nových priateľstiev a niekedy od seba odháňa aj tých najbližších. Neustále sa usiluje o dokonalosť a to si vyžaduje počúvanie vlastných myšlienok. Rada je sama so sebou, dáva jej to pocit istoty a kontroly nad všetkým.

Strelec – pokoj v duši

Pre mnohých môže byť jeho umiestnenie v tomto zozname prekvapením. Na prvý pohľad je dušou strany, ale v každodennom živote si oveľa viac cení pokoj a ticho. Keď si môže vybrať medzi večierkom s priateľmi a večerom v posteli s náročnou knihou – s radosťou sa oddá čítaniu. Strelec má tento pocit vnútorného pokoja najradšej a hneď, ako má príležitosť ho zažiť, využije ju.

Vodnár – samotár

Miluje spoločnosť iných ľudí, ale niekedy to môže byť pre neho únavné. Z tohto dôvodu si častejšie vyberá samotu, ktorá mu poskytuje rovnako veľa zábavy. Vtedy nemusí nič predstierať a je pánom svojho osudu. A hoci to nazýva šťastím, často sa objavujú chvíle, keď má pocit, že vyčnieva z radu ostatných…

Existujú znamenia zverokruhu, ktoré sa zdráhajú pripustiť k sebe ostatných a vôbec tým netrpia.
Foto : shutterstock/lassedesignen

Škorpión – dôveruje len sebe

Astrológovia tvrdia, že ide o jedno z najvyberavejších znamení zverokruhu. Najmä pokiaľ ide o spoločenské kontakty, pretože len zriedkakedy prijme pozvanie do kruhu priateľov. A keď sa už tak stane, starostlivo analyzuje, či sa mu oplatí zapojiť, hoci len na krátku chvíľu. Ak niekomu dôveruje, tak predovšetkým sebe. Aspoň vie, čo môže očakávať.

Redakcia vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Partnerský horoskop – zhoda partnerov podľa znamenia

Najodvážnejšie znamenie zverokruhu je znamením vodcov

The post Vždy kráčajú vlastnou cestou. Tieto štyri znamenia zverokruhu si najviac cenia slobodu appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj