Skip to content
Menu
Menu

Z tejto manikúry sa zbláznite. Trblietavý efekt je na leto ako stvorený

Prečítať článok

24.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Oleg Gekman).

Do sveta manikúry sa vrátil trend, ktorý si už získal srdcia mnohých žien. Je to lesklá voľba, ktorá sa bude dokonale hodiť na leto. Totálny honosný hit nadchádzajúcej sezóny, ktorý s nami určite zostane ešte dlho.

Do sveta manikúry sa vrátil trend, ktorý si už získal srdcia mnohých žien. Je to lesklá voľba, ktorá sa bude dokonale hodiť na leto.
Foto: shutterstock/Oleg Gekman

V poslednom čase si ženy zamilovali trblietavé nechty, ktoré okamžite upútajú pozornosť a sú ideálne pre letné trendy. Vo svete manikúry je teraz jedna možnosť, ktorá určite osloví minimalistky aj maximalistky. Perleťový povrch je v súčasnosti úplným must have.

Manikúra v štýle Aurora Nails. Maximálny lesk a klasika v jednom

Manikúra Aurora Nails je úplným letným hitom. Tento dizajn nechtov si zamilujú fanúšičky lesklých a očarujúcich doplnkov. Tento efekt vyzerá najlepšie na klasickom podklade alebo minimalistickej béžovej farbe, ale rovnako zaujímavo bude vyzerať aj v kombinácii s pastelovými farbami. Je taký všestranný, že dobre funguje aj s jemnými vzormi.

Perlové nechty sú esenciou elegancie a štýlu. Táto manikúra je skvelá na leto

Medzi trendy v manikúre patria aj žiarivé perleťové nechty, ktoré určite očaria vyznávačky minimalizmu aj maximalizmu. Toto elegantné zdobenie vyzerá zaujímavo na klasickej béžovej farbe, ako aj na výraznejších farbách.

Trblietky oživia klasickú manikúru. Vynikajúca voľba pre milovníčky klasiky

Skvelou možnosťou letnej manikúry je aj klasické trblietavé zdobenie. Môžete sa rozhodnúť pre plné trblietky na každom nechte alebo pre minimalistické zdobenie s týmto efektom. Dobre sa hodí k tradičným podkladom aj k intenzívnym farbám.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Zabudnite na nudnú francúzsku a vybláznite sa na dovolenku. Dokonca aj vaša svokra nebude môcť odvrátiť zrak

Mandľové alebo štvorcové? Teraz budeme nosiť nechty mountain peak. Prsty vyzerajú štíhlejšie

The post Z tejto manikúry sa zbláznite. Trblietavý efekt je na leto ako stvorený appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj