Skip to content
Menu
Menu

Zabudnite na klasické vzory. Do popredia sa dostávajú „coquette nails“. Manikérky ich milujú

Prečítať článok

7.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/@setsbycarolaa).

Leopardia potlač, štýl mob wife a kovové trblietky pripomínajúce westerncore trend sú už minulosťou. Trendy totiž jednohlasne vyhlasujú – toto leto máme byť koketné a superženské – aj čo sa týka manikúry. „Coquette nails“ sa dostávajú do popredia a chystajú sa urobiť veľký rozruch.

„Coquette nails“ si získali srdcia žien. Elegantné a zároveň prirodzené.
Foto: instagram/@setsbycarolaa

Aké nechty sú teraz v móde? Fantastický trend prichádza na vrchol

„Cowgirl cooper nails“, ktoré donedávna propagovala samotná Bella Hadid, sú nútené uvoľniť miesto na zozname letných hitov. Ich vysoko postavená konkurencia – „sage chrome nails“ – originálne, žiarivé a svojím vzhľadom klamlivo pripomínajúce hladinu jazera – už tiež musia uznať prevahu svojho konkurenta. „Hot“ sú teraz ozdoby – koketné, superženské a predovšetkým trojrozmerné a mimoriadne jasné.

Motív mašle sa systematicky objavuje v štýloch manikúry už niekoľko sezón. V poslednom čase však úplne ovládol kozmetický priemysel. Až tak, že dnes chcú ženy nosiť na nechtoch skutočné mašle a rozhodujú sa pre 3D zdobenie. „Coquette nails“ sa dostávajú do popredia.

Aké farby nechtov sú módne v roku 2024? „Coquette nails“ len pre odvážnych?

Trojrozmernosť podporuje zmenu. Odklon od klasických, plochých vzorov však môže byť pre mnohých, najmä tvrdých fanúšikov minimalizmu, príliš odvážny. Kozmetickí trendsetteri nás však presviedčajú, že práve takými sa máme stať – odvážnymi a sebavedomými, až do krajnosti.

„Coquette nails“ sú túto sezónu ako skutočný závan čerstvého vzduchu. Svojím názvom odkazujú na dievčenský, takmer baletný vzhľad, pripomínajúci púdrové líčenie a mašle do vlasov. Nechty sú navrhnuté tak, aby vytvorili skutočne ženskú a koketnú manikúru, ktorú vám bude závidieť nejedna kamarátka.

Aké nechty sú teraz trendy? Toto zdobenie je triumfálne

Estetika „coquette“ na TikToku triumfovala už minulú sezónu. Podporovala púdrový vzhľad s dievčenskými doplnkami a je v móde aj dnes. V skutočnosti ešte viac naberá na obrátkach.

Sladké a roztomilé, ale zároveň ženské a koketné – také majú byť „coquette nails“. Tajomstvo je v doplnkoch. Samotná manikúra by podľa usmernení mala byť v prírodných odtieňoch béžovej alebo púdrovo ružovej. Práve aplikácie však majú dodať „wow“ efekt. Nebojte sa preto pri návšteve manikérky vyblázniť. Toto leto sú nevyhnutnosťou.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Sú veľmi jemné, no aj tak ich chce každá. Takéto nechty vám budú závidieť všetky kamarátky

V roku 2024 sú „ballet nails“ snom každej fanúšičky francúzskej manikúry. Ďalším bonusom sú štíhle prsty

The post Zabudnite na klasické vzory. Do popredia sa dostávajú „coquette nails“. Manikérky ich milujú appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj