Skip to content
Menu
Menu

Zabudnite na žiarivé nechty. Zvoľte si klasiku v novom vydaní. Je ideálna na leto

Prečítať článok

4.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Cookie Studio).

Hľadáte krásnu a zároveň nenápadnú manikúru, ktorá bude vládnuť celé leto a hodí sa ku všetkému? Zvoľte klasickú nude, ale v mierne vynovenej verzii. Je ideálna aj pre krátke nechty.

Hľadáte krásnu a zároveň nenápadnú manikúru, ktorá bude vládnuť celé leto a hodí sa ku všetkému? Zvoľte klasickú nude.
Foto: shutterstock/Cookie Studio

Nude je nadčasová klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy. V každom prevedení pôsobí mimoriadne žensky a elegantne a v poslednom čase zažíva skutočnú renesanciu. To všetko vďaka letnej verzii, ktorá dobyla salóny. Zabudnite na neón a krikľavé vzory. Toto leto bude chcieť tieto nechty každá žena.

Aké nechty na leto? Vyberte si nadčasový odtieň

Nude nechty sú dokonalou kombináciou elegancie a minimalizmu. Vďaka svojej univerzálnosti a nenápadnej kráse sa skvele hodia k akémukoľvek štýlu. Môžete ich bez obáv nosiť na bežné nosenie aj na večerné párty. Navyše, vďaka ich relatívne neutrálnej farbe ich môžete kombinovať aj s mimoriadne prepracovanými ozdobami. Je tu veľká voľnosť a každý si tu nájde niečo pre seba.

Aká farba nechtov na leto 2024? Zvoľte modernizovanú klasiku

Hoci nude farba nikdy nevyjde z módy, sú obdobia, keď ju vytláčajú iné trendy. Toto leto sa však vracia so skutočným rachotom, aj keď v mierne aktualizovanej verzii. Nude nechty sú moderné, keď sú polopriehľadné a nechtová platnička je pod lakom mierne viditeľná. Táto úprava dodáva sviežosť a ruky vyzerajú naozaj krásne. Ak chcete klasický vzhľad, stačí použiť polopriehľadnú farbu; ak chcete odvážnejší vzhľad, pridajte trochu lesku alebo ozdobte iným odtieňom. Skvele sa hodí ako podklad pre ozdoby.

Módne nechty 2024 nemusia byť farebné. Nude je dokonalá

Nechty v polopriehľadnej nude farbe budú vždy vyzerať štýlovo a módne. Lakovanie je vhodné pre dlhé aj krátke nechty. Krásne zoštíhli vaše ruky, bude sa hodiť k vášmu opáleniu, a ak pridáte výrazné ozdobné šperky, získate trendy dovolenkový vzhľad, ktorý vám bude závidieť nejedna kamarátka. Ak teda pôjdete do salónu a stále si neviete predstaviť trendovú manikúru, požiadajte o túto farbu, ktorá je jedinečná svojou prirodzenosťou, a určite nebudete ľutovať.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Sofistikované a elegantné. „Pink pearl nails“ sú najhorúcejším trendom. Hailey Bieber ich už nosí

Bol najvyšší čas rozlúčiť sa s ombre. Na dovolenku som si urobila ice cream nails. Každý sa mi pozerá na ruky

The post Zabudnite na žiarivé nechty. Zvoľte si klasiku v novom vydaní. Je ideálna na leto appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj