Skip to content
Menu
Menu

Žiadne filtre ani retuš. Plus size modelka ukázala, ako naozaj vyzerá jej telo v bikinách

Prečítať článok

22.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/karinairby).

Plus size modelka sa so svojimi fanúšikmi na Instagrame podelila o nezvyčajnú fotografiu. Karina Irby sa rozhodla ukázať, ako vyzerá jej telo v skutočnosti. Aby tak urobila, vykašľala sa na spracovanie fotografií a filtre.

Plus size modelka ukázala svoje telo bez retuše v bikinách.
Foto: instagram/karinairby

Karina Irby je známa tým, že na sociálnych sieťach propaguje pozitívne vnímanie tela. Často zdieľa fotografie bez grafických úprav. Modelka používajúca prezývku @karinairby sa na Instagrame pochválila ďalšou fotografiou, na ktorej tentoraz normalizuje celulitídu a ukazuje, že aj ona ju má.

Plus size modelka ukázala, ako vyzerá jej telo v bikinách. Obišla sa bez filtrov a retušovania

Karina Irby ako zástankyňa „body positive“ neprestáva prekvapovať svojich fanúšikov na Instagrame. Tentoraz sa rozhodla vyvolať emócie pomocou jedinej fotografie. Týmto spôsobom chcela zmeniť povedomie o tele a normalizovať celulitídu, ktorú mnohé hviezdy a modelky zvyčajne „odstraňujú“ grafickým spracovaním a považujú ju za „defekt“ pokožky.

K fotografii pripojila výstižný popis, ktorý bol určený nielen jej fanúšikom:

 „Žiadne filtre. Žiadne osvetlenie. Len ja. Pekná pripomienka, ktorú by sme mali všetci vidieť častejšie.“

Používatelia internetu sa poponáhľali s komentármi. Modelkin príspevok zaplavili slová vďaky

Príspevok, ktorý zdieľala Karina Irby sa rýchlo stal populárnym a používatelia internetu ho ochotne komentovali. Sledovatelia modelky neskrývali vďačnosť. Fanúšikovia ju nazvali „ohromujúcou“ a na sociálnych sieťach jej ďakovali za jej úprimnosť.

Tvoje telo sa zblázni. Vyzerá ako moje a keď vidím, že zdieľaš svoje neistoty, cítim sa menej osamelá. Vyzeráš úžasne a veľmi ma inšpiruješ!

Milujem vidieť telo, ktoré vyzerá ako to moje! Inšpirujúce! Kráľovná – vyzeráš úžasne.

Ďakujem za vašu autentickosť a krásnu dušu. Skutočne inšpirujete ľudí a ja viem, že trolovia sú trollovia. Ale 99 percent z nás si vás váži.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Má sa rada a na rovinu hovorí: „Som tučná.“ Je jej jedno, čo si o nej myslia ostatní

Salma Hayek radí ako na šedivé vlasy. Zrazu jej vykukol dekolt

The post Žiadne filtre ani retuš. Plus size modelka ukázala, ako naozaj vyzerá jej telo v bikinách appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj