Skip to content
Menu
Menu

Znamenia zverokruhu, ktoré nestarnú. Toto je ich tajomstvo!

Prečítať článok

7.6.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Jasen Wright).

Znamenia zverokruhu možno rozdeliť na tie, ktoré svojmu vzhľadu venujú málo pozornosti, a na tie, ktoré možno obviniť z márnivosti. Zaujímavé je, že niektorým z nich osud nadelil hojnejšie a čas bol k nim obzvlášť láskavý, zatiaľ čo iní musia, žiaľ, pomáhať prírode. Tu sú štyri znamenia zverokruhu, ktoré majú veľké šťastie – naozaj nestarnú!

Tu sú štyri znamenia zverokruhu, ktoré majú veľké šťastie – naozaj nestarnú!
Foto: shutterstock/Jasen Wright

Váhy

Váhy sú veľmi spoločenské, vtipné a sympatické, rovnako ako pôvabné, otvorené a veselé. Môže však byť aj dosť sebecká a premenlivá vo svojich názoroch a márnivá. Váhy sa totiž netaja tým, že vonkajší vzhľad je pre ňu veľmi dôležitý.

Hviezdy sú k Váham zvyčajne dosť štedré – dlho si zachováva svieži, mladistvý vzhľad a zároveň aj veselosť a radosť zo života. Napriek tomu Váhy nespia na vavrínoch a dbajú o svoj vzhľad – nikdy neodmietnu víkend v kúpeľoch, návštevu kozmetičky alebo kaderníka. Je upravená, príťažlivá a dlho žiari mladistvým leskom.

Škorpión

Škorpión je jedným z najzaujímavejších a… najťažších znamení zverokruhu. Má tvrdú povahu, môže byť pomstychtivý, žiarlivý a majetnícky, ale aj verný, odvážny a veľmi vášnivý. Pravdepodobne práve táto vášeň a radosť zo života spôsobuje, že Škorpión nestarne!

Škorpióni vyzerajú takmer celý život rovnako a plynutie času na nich naozaj nevidno. Sú jednoducho ako dobré víno, čím sú starší, tým sú lepší. Okrem toho sú to šťastlivci, pretože s pribúdajúcim vekom sa ich vzhľad stáva ešte ušľachtilejším. Okrem toho mu Škorpióni venujú pomerne veľkú pozornosť – pravidelne trénujú a neustále si zlepšujú kondíciu, a vďaka silnému, pevnému telu vyzerajú oveľa mladšie, ako v skutočnosti sú.

Strelec

Strelec je rodený optimista a jedno z najmilších znamení zverokruhu. Jeho pozitívny prístup a veselosť sú legendárne – nikdy sa nevzdáva a nestráca nadšenie. Strelci môžu byť namyslení, pokryteckí a márniví, ale zvyčajne sa snažia túto márnivosť premeniť na výhodu a zameriavajú sa na svoj vzhľad.

Strelec má rád pohyb, šport, cestovanie a zmeny, čo ho udržuje v dobrej kondícii. Záleží mu viac na tom, aby mal krásne, fit a vyformované telo, ako na účese alebo make-upe, takže ho zvyčajne nájdete v posilňovni alebo vo fitnes klube. Čas je k Strelcovi veľmi láskavý, takže dlho vyzerá mlado a zaujme svojou formou. Navyše sa jednoducho cíti mladý na duchu až do konca svojich dní!

Strelec má rád pohyb, šport, cestovanie a zmeny, čo ho udržuje v dobrej kondícii.
Foto: shutterstock/Inside Creative House

Kozorožec

Kozorožec je najkonzervatívnejší zo všetkých znamení zverokruhu. Je disciplinovaný, zodpovedne dôsledný a praktický, ale môže byť aj chorobne ambiciózny a náročný a bohužiaľ prikladá príliš veľký význam názorom iných. Aj preto sa silne zaoberá svojím vzhľadom, čo vyvoláva dojem márnivosti a zamerania na telesnosť.

Kozorožci majú celkom šťastie – v mladosti vôbec nevyzerajú na svoj vek, a aj keď dosiahnu tridsiatku, v obchode ich požiadajú, aby vytiahli občiansky preukaz. Napriek tomu sú veľmi preventívni a snažia sa proces starnutia vopred spomaliť. Zdravo sa stravujú, pravidelne cvičia a nevyhýbajú sa ani návštevám kozmetických salónov. S pribúdajúcim vekom sú aj sebavedomejší a okolie ich vníma ako večne mladých!

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tu sú tri najinteligentnejšie znamenia zverokruhu. Narodili sa s vysokým IQ. Dokážu človeka prezrieť

Ktoré znamenia zverokruhu sa budú môcť v júni tešiť z finančného úspechu a šťastia?

The post Znamenia zverokruhu, ktoré nestarnú. Toto je ich tajomstvo! appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj