Skip to content
Menu
Menu

Znamenia zverokruhu, ktoré v sekunde roztočia bitku. „Kráľovné drámy“ neznášajú nudu

Prečítať článok

24.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Master1305).

Bezdôvodne si vás doberajú, v sekunde sa urazia, milujú drámy a výhovorky. Podľa astrológov sú práve tieto tri znamenia zverokruhu majstrami vo vytváraní hádok, škandálov a afér. Vtedy sa cítia byť nažive. Patríte medzi ne?

Ktoré tri znamenia zverokruhu sú majstrami vo vytváraní hádok, škandálov a afér?
Foto: shutterstock/Master1305

Niekedy je nemožné kontrolovať emócie. Emócie bublajú a je ťažké ich skrotiť. Niektorí ľudia sa správajú, akoby mali jedinečnú predispozíciu na vyvolávanie paniky a drámy. Pokoj a harmóniu je pre nich nemožné dosiahnuť. Keď nastane chaos – majú pocit, že žijú. Ak máme veriť astrológom, viaceré znamenia zverokruhu bývajú dramatické. Patríte do tejto skupiny?

Lev

Levy sú rozorvané svojimi emóciami a túžia po vášni. Ich expresivita a energia znamenajú, že nie každý s nimi dokáže držať krok. Ľudia v znamení Leva milujú drámy a scény, čo znamená, že prirodzene neskrývajú svoje pocity a emócie. Dávajú im priechod bez ohľadu na to, či pociťujú radosť, smútok alebo hnev. Ich herecké nadanie im mnohí ľudia otvorene závidia. Ale pozor, Levy sú urážlivé a snažia sa mať vždy a za každú cenu pravdu. Svoj názor obhajujú až do smrti bez ohľadu na následky. Nedokážu prijať kritiku a pripomienky, o ktoré nežiadajú.

Škorpión

Sú to ľudia so širokou emocionálnou paletou; nikdy neviete, akú náladu budú mať v danom momente. Milujú chaos, robia spontánne rozhodnutia a robia všetko preto, aby sa do ich života nevkradla nuda. Počúvajú klebety a potom podnecujú drámu. Milujú byť dôverníkmi tajomstiev, ale nie vždy sú s nimi v bezpečí. Ľudia v znamení Škorpióna sú niekedy označovaní za únavných. Radi zaplavujú svojich blízkych novinkami a prekvapeniami. Sú to zvyčajne ľudia, ktorí robia najväčšie žiarlivostné scény. Je ťažké predvídať, kedy s nimi vypukne ďalšia hádka. Pozitívom je, že ich výbuchy rýchlo pominú. Je pre nich ľahké odpustiť a začať všetko „odznova“.

Aj jednoduchá a banálna situácia môže v ich očiach Rýb prerásť do tragédie a drámy.
Foto: shutterstock/David Pereiras

Ryby

Nikto nie je taký náladový ako ľudia v znamení Rýb. Práve oni sa rýchlo nudia a vyhľadávajú senzácie, výzvy a prežívajú extrémne emócie. Sú to umelci, ktorí potrebujú inšpiráciu. Emócie z nich čítajú ako z otvorenej knihy. Sú podráždení, urážliví a často nad všetkým ohŕňajú nos. Sú mimoriadne ľahko urážliví. Vtedy dajú bez obalu najavo svoju nespokojnosť, zlú náladu a nerozhodnosť. Aj jednoduchá a banálna situácia môže v ich očiach prerásť do tragédie a drámy. Musíte mať s nimi výnimočnú trpezlivosť, inak bude váš vzťah s nimi ťažký a narušený.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Znamenia zverokruhu, ktoré nestarnú. Toto je ich tajomstvo!

Do ružového splnu mesiaca zostáva už len pár dní. Títo ľudia pocítia jeho účinky obzvlášť silno

The post Znamenia zverokruhu, ktoré v sekunde roztočia bitku. „Kráľovné drámy“ neznášajú nudu appeared first on Vášeň v tebe.