Skip to content
Menu
Menu

Zobudíte sa a na hodinách vidíte 4:44 – čo to znamená? Niektorí ľudia skáču od radosti, iní sa trasú od strachu

Prečítať článok

6.7.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/New Africa).

Šťastie v láske je snom mnohých ľudí. Každý deň sa pýtajú, kedy konečne nájdu svoju druhú polovičku. Ukazuje sa, že určité znamenia môžu byť vodítkom. Čo znamená číslo 444 v láske?

Zobudíte sa a na hodinách vidíte 4:44 – čo to znamená?
Foto: shutterstock/New Africa

Nie je málo ľudí, ktorí veria v symboliku a význam čísel. Veria, že majú zvláštnu energiu, ktorá rezonuje s ich životom. Podľa tohto vzoru sa často obzerajú okolo seba po číslach a hľadajú ich významy. Astrológovia tvrdia, že tie nám môžu veľa napovedať o našej povahe, o tom, ako riešime rôzne situácie a o našom šťastí či smole.

444 v láske: mnoho ľudí sa bojí čísla štyri

Keď premýšľame o šťastných číslach, zvyčajne nám napadne trojka alebo sedmička, ktoré sa spájajú s božskosťou, úplnosťou, celistvosťou. Ten, kto niečo o numerológii počul, si určite nespája číslo 444 so šťastím. Štyri je považované za najdesivejšie číslo, pretože v čínštine sa vyslovuje podobne ako slovo „smrť“. 

Mnohí ľudia veria v osobitný význam čísel.
Foto: shutterstock/Nikolay132

444 v láske – čo to znamená?

V prípade 444 v láske je to však inak. Všetko preto, že ide o anjelské číslo. Najznámejšie je 111, ktoré nás uisťuje o prítomnosti a ochrane nášho anjela strážneho. Číslo 444 má však aj pozitívny význam. Symbolizuje životné zmeny a trvalé požehnanie, ako aj posilnenie väzieb s inými ľuďmi. Mnohí ľudia sa veľmi tešia, keď sa zobudia o 4:44. V láske takýto pohľad znamená blížiace sa zmeny. Možno je na obzore osoba, ktorá nám ukradne srdce a bude to vzájomné?

Mnohí ľudia veria v osobitný význam čísel, ale nie je to vedecky dokázané. Oplatí sa to teda považovať za zábavu. 

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Nie len anjelské čísla. Aké znamenia vám dáva vesmír?

Tri znamenia zverokruhu, ktoré milujú byť stredobodom pozornosti. Ste na zozname?

The post Zobudíte sa a na hodinách vidíte 4:44 – čo to znamená? Niektorí ľudia skáču od radosti, iní sa trasú od strachu appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj