Skip to content
Menu
Menu

Legalizácia a návrat rastliny života Cannabis Sativa – Konope siate

Prečítať článok

Odjakživa sa človek ako ľudská bytosť pozastavovala nad témou bolesti, choroby, nečakané zvraty vírusov, horúčky, bolestí, potraty, schovávanie vlastného Ja, zatracovanie, bezvýchodiskové situácie. 

Strava, závislosti ako sú cigarety, alkohol, prejedanie sa, škodlivé konzervanty, umelé farbivá , poškodzujú biorytmus tela, mysle a ducha. Tade cesta nevedie, to už sme mali možnosť zažiť, pochopiť a uvedomiť si.

Z každého rožka troška informácií okopírované, prenesenie do života, rôzne teórie, ktoré človek skúša a chvíľu fungujú, pomáhajú zastaviť chorobu, dočasne a nie natrvalo. A potom sa znova prirúti iný problém a kolotoč pokračuje. Pretože telo má svoj biorytmus, ktorý nám bol daný do vienka, už pri počatí. Biorytmus je často vyhadzovaný z rovnováhy, vplyvy okolia v realite zákonov, podmienok, zákazov a príkazov, často premrštená rýchlosť dokázať sa prispôsobovať premenlivosti vyčerpáva fyzický organizmus.

Táto rýchlosť má aj svoje zaujímavé stránky, ktoré rozvíjajú myseľ v danom priestore sa orientovať, organizovať sám seba do uvedomenia a osobného postoja zaujať stanovisko charakteru.

JEDLO a ľudksé telo spolu veľmi úzko súvisia, pretože je to spojené prijímanie a zásobovanie. A tu je bod Zlomu, čo do tela pošleme, to príjmeme, to sa v tele buď uplatní ako prínosné alebo sa stane, že telo nedokáže spracovať neprirodzenú stravu a dá to jasne najavo. Ako? Priberanie, bolesti, choroby, únava, nepokoj… Lenže, kto čo stihne zachytiť, kto čo stihne postaviť na rebríček hodnôt ako prvé a neopustí?

PRVÉ JE ZDRAVIE   A ŽIVOT V HMOTE 

A TAK  prichádza poznávanie, nastavovanie zvykov, návykov. Kto nám tú školu života v praxi dáva ako prvý? Mama? Otec? Alebo naša INTUÍCIA? NAŠE OČI? UŠI? ČUCH? ZMYSLY A VNEMY?

Čo je prvé? Návrat ku začiatku seba samého, vyhodnotiť si minulosť, porovnať so súčasnosťou a dať na papier, čo teda ide na ceste v súlade z ľudským telom, zmyslom a zdravím. A dať na papier analýzu, čo neprináša rovnováhu a povzbudenie, čo oslabuje a čo pozdvihuje.

ZDRAVIE

Pravda pomáha, ochota odhaliť pravdu ukazuje správnu cestu, trpezlivosť prináša výsledky pomôcť vlastnému telu, pretože ono to samo od seba nedokáže. K téme ako skutočne zoceliť sám seba do sily, už prišlo na svetlo BOŽIE.

Najvyšší čas povedať o humanite, morálnej hodnote a misii pre nás ľudské bytosti. Je mnoho bylín, divokých rastlín, byliniek, ovocia a zeleniny. Ponuka darov ZEME je naozaj pestrá.

Každá plodina, má svoj význam, nasýti, vyživuje, obohacuje, sprevádza nás po celej ceste životom a vývojom. Lenže  iba čiastočne, pretože sú to potraviny, jedlo a nie medicína.

Rastliny Konope Siate – obnova zatratenej rastliny a jej skutočného potenciálu pre život, zdravie, ekológiu života na planéte Zem.

Endokanabinoidný systém ECS je biologickou súčasťou organizmu, ktorý po prijatí konopnej potraviny, naštartuje rovnováhu, regeneráciu a dlhovekosť.

Predstavujem Vám skratku CBD Kanabinoidy / Canabinoidy/ sú prvky, ktoré podporia výživu z bunky do bunky, regenerujú kmeňové bunky, vyčistia medzibunkový priestor, naštartujú nervový systém, posilnia vnútorné orgány. Menia pocity, menia silu, menia skutočné pochopenie, že telo si žiada svoje poklady.

Kým žije telo, žije myseľ a duch v nás 

Viac o zázračnej rastline a legislatívnych zmenách, o svetovom patente Cannabis Sativa lat. ako súčasť potravy, regenerácie, o terapeutickom účinku pre celé generácie, sa dočítate v ďalšom príspevku.

S prianím nádeje a spoločných zážitkov života

Vás pozdravuje

Bibiána Orlovská Naturopatia