Skip to content
Menu
Menu

Hádzanárky ŠŠK Prešov doma tesne podľahli českému DHC Slavia Praha 31:33 (15:15)

Prečítať článok

V zápase 19. kola MOL ligy podľahli v sobotu hádzanárky ŠŠK Prešov doma českému DHC Slavia Praha tesne 31:33 (15:15). Po vyrovnanom prvom polčase dokázali hostia v 53. minúte navýšiť svoj náskok na 6 gólov, ktorý bol rozhodujúci.

Domáci celok napriek obrovskej bojovnosti dokázal už len skorigovať konečný výsledok. V domácom celku sa najviac strelecky darilo Alene Dvorščákovej (na snímke), ktorá rozvlnila sieť 12 krát.

Ďalšie góly Prešova pridali: D. M. Vargová a Vencuriková po 6, Ratvajská L. 3, Ščerbáková 2, Vagaská a Holubová po 1. – Míšová 11/3, V. Fryčáková a M. Svobodová po 5
pok. hody: 5/5 – 3/3, vylúčené: 5 – 8, ČK: 54. Franková (Slavia) za 3 vylúčenia, rozhodovali: Budzák a Záhradník (obaja SR)

Najbližší zápas odohrá ŠŠK Prešov vo štvrtok 25. 2. o 17,00 hod. na palubovke Plzne.