Skip to content
Menu
Menu

Výsledky z futbalových trávnikov

Futbal

SFZ

III. liga Východ, 1. kolo – Lučenec – Giraltovce 3:1, Poprad – Námestovo 1:0, Vranov – Bardejov 1:1, Kalinovo – Snina 1:1, Stropkov – Spišská N. Ves 0:2, R. Sobota – Slávia TU Košice 3:1.

VsFZ

Majstrovstvá regiónu IV. liga,
2. kolo – Čaňa – Sabinov 2:0, Medzilaborce – Stará Ľubovňa 1:2, Kalša – Sp. Podhradie 2:2, Medzev – Raslavice 2:0, Pavlovce nad Uhom – Sobrance 2:1, Rudňany – Kechnec 3:1, Sokoľany – Ľubotice 0:2, Veľký Šariš – Gerlachov 1:2, 3. kolo – Raslavice – Sokoľany 1:1, Ľubotice – Pavlovce nad Uhom 4:3, Sobrance – Veľký Šariš 0:0, Gerlachov – Medzilaborce 0:1, Sp. Podhradie – Čaňa 3:0, Kechnec – Kalša 0:4, Sabinov – Medzev 2:1, Stará Ľubovňa – Rudňany 3:1. Poradie: 1. Stará Ľubovňa 9 bodov, 2. Ľubotice 6, 3. Medzev 6.

V. liga Sever,
1. kolo – Svit – Záhradné 2:2, Kežmarok – Bardejovská N. Ves (nehralo sa, Bardejovská Nová Ves zo súťaže odstúpila), Bystré – Župčany 1:1, Koprivnica – Sp. Belá 4:1, Belá nad Cirochou – Demjata 2:0, Kračúnovce – Soľ 0:0, Šar. Dravce – N. Hrušov 0:1.

V. liga Juh,
1. kolo – Rožňava – Geča 73 3:0, Gelnica – Cejkov 6:0, Vojčice – Topoľany 4:2, Lok. Košice – Borša 3:0, M. Horeš – Ťahanovce 5:1, Kráľovský Chlmec – Krásnohorské Podhradie 0:0, Budkovce – Dvorníky-Včeláre 6:1.

VI. liga Šarišská,
1. kolo – Gaboltov – Fintice 2:1, Marhaň – Dulova Ves 0:2, Rožkovany – Kendice 2:3, Plavnica – Široké 3:0, Chminianska N. Ves – Kamenica 6:3, Torysa – Čirč 4:1, Brezovička – Šiba 1:0.

ObFZ Prešov

3b VII. liga,
1. kolo – Vyšná Šebastová – Hermanovce 1:0, Záborské – Šar. Sokolovce 2:1, Nemcovce – Pečovská N. Ves 2:1, Uz. Šalgov – Chmiňany 1:1, Terňa – Chmeľov 1:1, Žipov – Ľubotice B 4:3, Dubovica – Brezovica 0:0.

VIII. liga,
1. kolo – Kapušany – Žehňa 2:3, Hrabkov – Drienov 7:1, Malý Šariš – Víťaz 4:1, Jakubovany – Ličartovce 3:1, Šar. Michaľany – Gregorovce 1:4, Kojatice – Pušovce 3:0, Jakubova Voľa – Ostrovany 2:4.

A. liga,
1. kolo – Miklušovce – Hanisa 3:0, Radatice – Janov 1:3, Sedlice – Tulčík 7:1, Solivar – Kokošovcev (14. 9.  o 16.30 h).

(jac)

 

Komunálne voľby 2022 - Platená inzercia

PaedDr. Patrik Tomič MBA