Skip to content
Menu
Menu

Majstrovstvá s Klasikom v novej fľaši? Nech sa páči!

Prečítať článok

10.5.2024 (SITA.sk) – Majstrovstvá sveta sú sviatkom pre každého fanúšika ľadového hokeja. Tie tohtoročné sa navyše hrajú v susednom Česku a to konkrétne v mestách Praha a Ostrava. Práve v druhom menovanom odštartovali slovenskí hokejisti pôsobenie na majstrovstvách proti hráčom Nemecka a pokračujú zápasmi s Kazachstanom, USA, Poľskom, Francúzskom, Lotyšskom a Švédskom.

Značka Klasik patriaca do portfólia najväčšieho výrobcu liehovín St. Nicolaus sa so športovými aktivitami spája dlhodobo a je známa nejednému fanúšikovi ľadového hokeja. Pretože práve „Klasici“ žijú hokejom a vychutnávajú si atmosféru, ktorú každoročne majstrovstvá prinášajú. Vedia fandiť naplno a tešiť sa z výhry, ale tiež spoločne zdieľať prehry.

Nie je preto prekvapením, že značka Klasik chcela s prichádzajúcimi majstrovstvami potešiť svojich fanúšikov novinkou. Tou je celkom nová moderná fľaša s atraktívnym dizajnom, s ktorou si „Klasici“ užijú majstrovstvá ešte viac, pričom vo vnútri zostáva overená chuť v mnohých obľúbených príchutiach.

Chcete si tento rok tiež vychutnať hokejovú atmosféru s Klasikom? Nech sa páči! Obľúbenú značku v novej fľaši nájdete v predajniach po celom Slovensku.

Informačný servis

Viac k témam: Klasik, Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2024, PR
Zdroj: SITA.sk – Majstrovstvá s Klasikom v novej fľaši? Nech sa páči! © SITA Všetky práva vyhradené.