Skip to content
Menu
Menu

Mladý motorkár dostal šmyk a narazil do auta, zraneniam na mieste podľahol (foto)

Prečítať článok

10.5.2024 (SITA.sk) – Dopravní policajti zo Senice vyšetrujú tragickú dopravnú nehodu, pri ktorej medzi obcami Osuské a Prietrž v okrese Senica prišiel o život 31-ročný motorkár. Podľa trnavskej polície jazdil vo štvrtok krátko po 19:00 v smere na obec Prietrž a pri prejazde pravotočivej zákruty dostal pravdepodobne šmyk.

„Vodič osobného auta Suzuki Vitara, ktorý išiel v tom čase oproti, už nedokázal zareagovať a došlo k čelnej zrážke s motocyklom. Náraz bol taký silný, že motorku odhodilo vľavo mimo cestu, kde sa odrazila od svahu a skončila na opačnom svahu. Pri nehode utrpel mladý motocyklista zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol,“ informovala trnavská polícia.

Policajti podrobili 53-ročného vodiča auta dychovej skúške, ktorá alkohol v jeho dychu nepotvrdila. Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

Viac k témam: Motorkár, Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk – Mladý motorkár dostal šmyk a narazil do auta, zraneniam na mieste podľahol (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.