Skip to content
Menu
Menu

Spoznaj svoju myseľ a telo, čo naznačujú signály 

Prečítať článok

Stáva sa Vám, že sa zamýšľate  nad tým, ako zmeniť stravovacie návyky, ktoré sú doteraz zaužívané od našich rodičov a starých rodičov? Kompaktná hustá strava, často živočíšneho a múčneho pôvodu, je generačné dedičstvo z minulosti vo svojej naozaj už historickej dedičnosti, lebo chudoba, ponuka potravín a dostupnosť bola do značnej miery zúžená a viedlo nás to ku skromnosti.

Lenže práve tu je ten dôvod, pochopenia, že aj keď to sú jedlá a recepty z rúk našich predkov, s láskou a najlepšou vierou pripravované, už nespĺňajú výživovú hodnotu a potrebu funkčného  procesu pre nás v týchto rokoch.

Pretože  sa rodíme na inej bunkovej a myšlienkovej úrovne. Tak ako sa spolu s nami menia technológie, modernizácia a do našich životov prichádzajú nové zmeny, ktoré nás posúvajú k pochopeniu povedomia / Awareness / a poznaniu bez ohľadu na vek. Spoznajme svojho ducha, myseľ, telo a postupujeme na ceste k ozdraveniu spoločne.

Imunita má 3-tri rozmery, o ktorých sa nepíše ani nezmieňuje. Nevadí, vyriešime si to svojou cestou. Imunitu treba dovoliť rásť a podporovať. Len ako na to, možno sa práve teraz opýtate. Spojiť DUCHA MYSEĽ TELO … postupne sa naučíme ako na to.

Čo získate? Chuť podporovať svoje telo, začnete nadobúdať nové videnie, schopnosti pre svoju osobnú radosť.

Poznáte to: V ZDRAVOM TELE ZDRAVÝ DUCH

Každý človek má špecifickú konštitučnú typológiu v troch princípoch. Ajurvéda Genetika Epigenetika Endokanabinoidný systém ECS DNA RNA BUNKY NEUROTRANSMITERY. Všetko spolu súvisí.

Čo sú zdravé potraviny? Také, ktoré nie sú konzervované chémiou, farbivami, E-čkami, geneticky modifikované plodiny a tak ďalej (zdrojov potravín je dosť, naozaj si máme z čoho vyberať, len sa musíme preorientovať správnym smerom). Napríklad nakupovať menej a kvalitne u slovenských podnikateľov, uprednostniť slovenské malé obchodíky, ktoré poskytujú kvalitné výrobky, ovocie a zeleninu.

Vyjadriť svoj nesúhlas a odmietnuť chemické trvanlivé mlieko, rafinovaný olej, hormonálne mäso, rastlinné tzv. maslo, ktoré obsahuje emulgátor, ktorý ničí pečeň. Nerovnováha vytvára chronické bolesti, paniku, depresie, smútoke a celkovú slabosť.

Prúdenie rovnováhy riadi transmitery, teda  prenos informácií z bunky do bunky, neurochemickú syntézu vnemov, celkové  vnímanie a to umožňuje pochopenie.  Každý symbolický náznak choroby, nepohody je dôvod na osobné ohodnotenie seba samého. Nedovoľte rozvíjať proces predčasného starnutia. Poznajte samého seba, zregenerujte telo a ozdravte ho. Podporíme sa vzájomne správnym spôsobom.

Bibiána Orlovská Ntp.
Akadémia Zdravia Života
WhatsApp / Mobil :+ 421 949 712 717
Email : orlovskant@gmail.com
www.bibianalife.com