Skip to content
Menu
Menu

ZAKÁZALI PREJAZD NÁKLADNÝCH ÁUT CEZ MOST NA ŠKULTÉTYHO ULICI

(ako) – Zákaz vjazdu pre nákladné vozidlá nad 3,5 tony platí už od štvrtka 9. apríla.  Nákladná doprava je odklonená po obchádzkovej trase cez Masarykovu alebo cez Kuzmányho ulicu. Dôvodom je zlý technický stav mosta nad železničnou traťou.

Obmedzenie sa týka nákladných vozidiel nad 3,5 tony, ktoré majú zakázaný prejazd cez miestnu komunikáciu v úseku od križovatky s ulicami Masarykova a Kuzmányho po križovatku s Budovateľskou ulicou.

Ako informoval tlačový hovorca prešovskej radnice Vladimír Tomek, v smere od centra mesta, teda od Masarykovej ulice je obchádzková trasa vedená po uliciach Masarykova, smerom na železničnú stanicu, Košická, Pražská a Budovateľská. V smere od Masarykovej ulice (od železničnej stanice) je obchádzková trasa vedená po uliciach Kuzmányho, Východná a ďalej ako po obchádzkovej trase v smere z centra mesta. V smere od Budovateľskej ulice je obchádzková trasa vedená po uliciach Pražská, Košická a Východná, respektíve Masarykova. Zákaz vjazdu a smer obchádzky sú vyznačené zvislým dopravným značením.

Foto: Prešov.sk