Skip to content
Menu
Menu

50-tničky sa vzdali šiat. Trend nohavíc sa omladzuje. „Budeme nosiť, čo chceme“

Prečítať článok

17.4.2024 Redakcia Vášeň v Tebe (Foto: shutterstock/Anna Zhuk).

Časy, keď ženy museli nosiť šaty, sú dávno preč. Každá z nás nosí to, čo sa jej páči, a neberie ohľad na názory ostatných. Ženy po päťdesiatke si šaty vyberajú čoraz menej. Uprednostňujú pohodlné nohavice a mnohé si vyberajú modely, ktoré omladzujú a dodávajú šmrnc.

Aké džíny nosia päťdesiatničky?
Foto: shutterstock/Anna Zhuk

Ženy si čoraz menej vyberajú šaty. Radšej nosia nohavice a mnohé z nich sa rozhodujú pre modely, ktoré im nielenže dodajú módny vzhľad, ale ich aj zoštíhlia a skvele nahradia šaty aj na významných oslavách. Pozrite sa, ktoré modely teraz nosia módne päťdesiatničky.

Džínsy sú klasikou, ktorú si vyberá čoraz viac dám. Vyzerajú v nich mlado a krásne

Módni päťdesiatnici si často vyberajú džínsy. Ženy sa rozhodujú pre rôzne modely, ale stiahnuté džínsy sú veľmi módne. Vyzerajú skvele so sakom alebo svetrom. Sú veľmi pohodlné a skvele nahradia sukne a šaty. Dámy v strednom veku sa pre ne rozhodujú čoraz častejšie.

Ženy si často vyberajú nohavice cigaretového strihu

Mnohé dámy, najmä po päťdesiatke, sa rozhodnú nahradiť šaty a sukne módnymi nohavicami cigaretového strihu alebo oblekovými nohavicami. Elegantný štýl nohavíc sa hodí nielen ku košeľiam, ale aj k svetrom alebo mnohým iným outfitom. Dodávajú im naozaj skvelý pocit noblesy.

Orezané nohavice sa vracajú. Ženy si ich čoraz častejšie vyberajú

Orezané nohavice sa vracajú a dámy tvrdia, že ich budú nosiť namiesto šiat. Nohavice sú pohodlné a pekne zoštíhľujú nohy. Dokonale sa hodia k mnohým outfitom a čoraz viac dám po päťdesiatke sa rozhoduje pre kúpu podobných. Skrátené nohavice sa opäť vracajú do módy a objavujú sa dokonca na prehliadkových mólach a v módnych obchodoch.

Redakcia Vášeň v Tebe.

Súvisiace články:

Chystajú sa zaplaviť ulice. Nohavice v tejto farbe sú úplným „must-have“ na celý rok

Tieto nohavice budú vládnuť najbližším mesiacom. Vaše nohy v nich vyzerajú ako zázrak! Skryjú a zvýraznia to, čo potrebujete

The post 50-tničky sa vzdali šiat. Trend nohavíc sa omladzuje. „Budeme nosiť, čo chceme“ appeared first on Vášeň v tebe.