Skip to content
Menu
Menu

93-ročný Clint Eastwood sa na verejnosti objavuje len zriedka. Unikli hercove súkromné fotografie

Prečítať článok

13.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Wikimedia Commons/NASA, Public domain).

93-ročný Clint Eastwood sa rozhodol ukončiť kariéru a nakrúca svoj posledný film. Natáčanie prebieha v štáte Georgia. Slávneho herca a režiséra nedávno videli v Kalifornii v spoločnosti svojho kamaráta.

93-ročný Clint Eastwood sa na verejnosti objavuje len zriedka. Unikli hercove súkromné fotografie.
Foto: Wikimedia Commons/NASA, Public domain

Clint Eastwood hral vo viac ako 60 filmoch a seriáloch (niektoré z nich mali niekoľko sezón, napríklad osemsezónna „Rawhide“). V neskorších fázach svojej kariéry sa zaoberal aj filmovou réžiou a produkciou. Môžeme teda pokojne povedať, že 93-ročný herec a režisér je žijúcou legendou filmového priemyslu. Postarší umelec sa na verejnosti objavuje len zriedka.

Clint Eastwood sa stretol s priateľkou. Vyzerá to skvele

Clint Eastwood momentálne natáča, čo ohlásil, že bude jeho „posledným filmom v kariére“. V „Juror No. 2“ (slovensky: Porotca č. 2) hrajú Nicholas Hoult a Toni Collette. Natáčanie, ktoré sa začalo v júni 2023, prebieha v Savannah v štáte Georgia. Nedávno však hviezdu videli v Carmel v Kalifornii, kde sa zúčastnila seminára Jane Goodall, jeho 90-ročnej priateľky a slávnej ochrankyne prírody.

Na fotografiách, ktoré zdieľal jeden z účastníkov seminára na Linkedine (ktoré sa potom rýchlo objavili na internete), je vidieť, že herec so svojím priateľom živo diskutoval. Zdá sa teda, že je v skutočne dobrej forme. Ako informovali svedkovia na sociálnych sieťach, nepoužil palicu a s asistentom vyliezol po schodoch.

POZRITE TIEŽ AJ: Dovŕšila 59 rokov a pózovala úplne bez šiat. „Nikdy som sa vo svojej koži necítila lepšie“

Matka dieťaťa Clinta Eastwooda zomrela. Roxanne Tunis s ním mala tajný pomer

Minulý rok obletela média informácia o smrti Roxanne Tunis. Herečka a tanečnica zomrela vo veku 93 rokov. Pred rokmi mala pomer s Clintom Eastwoodom, z ktorého sa narodila dcéra Kimber, ktorá sa narodila v roku 1963.

Žena priznala, že Clint Eastwood sa dozvedel o smrti svojej bývalej milenky a bol veľmi znepokojený touto správou. Kimberly dodala, že od svojho otca prijala sústrasť.

„Je tak isto smutný ako ja“

– prezradila v rozhovore pre RadarOnline.

Tunis a Eastwood sa stretli v roku 1959 na natáčaní vyššie spomínaného televízneho seriálu „Rawhide“. Zrejme to bola láska na prvý pohľad, no románik začal až o pár rokov neskôr. Ich vzťah trval až do roku 1973. Žena sa potom presťahovala do Colorada, vzdala sa hereckej kariéry a venovala sa meditácii, ktorú napokon začala vyučovať. Mali medzi sebou kontakt a priateľské vzťahy až do dňa jej smrti.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Princ William a vojvodkyňa Kate vydali vyhlásenie. Slová sa dotýkajú srdca

Dcéry Daniela Craiga po jeho smrti nedostanú NIČ. Herec prezradil dôvody rozhodnutia

The post 93-ročný Clint Eastwood sa na verejnosti objavuje len zriedka. Unikli hercove súkromné fotografie appeared first on Vášeň v tebe.