Skip to content
Menu
Menu

Alobal do umývačky riadu? Vyskúšajte a nebudete ľutovať

Prečítať článok

11.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/cornflowerz Cristina Nakamura).

Alobal má množstvo rôznych použití, aj keď asi najčastejšie ho používame na balenie chlebíčkov. Ukazuje sa, že alobal je mimoriadne užitočný aj pri umývaní riadu. Znie to neuveriteľne? Tu je trik na čisté príbory pomocou alobalu.

Alobal využijete aj pri umývaní riadu. Znie to neuveriteľne?
Foto: shutterstock/cornflowerz Cristina Nakamura

Aj keď použijeme tie najlepšie prostriedky na umývanie riadu na trhu, problém sa môže vrátiť. Preto sa oplatí poznať trik, vďaka ktorému sa váš príbor po umytí v umývačke bude lesknúť ako nový a pomôže vám zbaviť sa škvŕn a šmúh od zvyšku riadu.

Alobal v umývačke riadu

Znie to neuveriteľne, ale uisťujeme vás, že to funguje skvele. Aby ste si užili lesklé príbory, vytvorte dve guľôčky z alobalu a vhoďte ich do umývačky riadu spolu s vhodným čistiacim prostriedkom, ktorý používate každý deň. Zapnite umývací program a buďte trpezliví.

Alobal v umývačke počas prevádzky reaguje s chemikáliami obsiahnutými v tablete alebo tekutine do umývačky riadu. Vďaka tomu je riad dokonale čistý a príbory lesklé. Metóda je úplne bezpečná, takže sa nemusíme báť, že by nám alobal poškriabal taniere, poháre, vidličky, lyžice či nože.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Špina z rohov zmizne mihnutím oka. Všetko, čo potrebujete, je domáci čistič. Budú ako nové

Po tridsiatke som sa naučila lúpať cesnak. Tento trik je na nezaplatenie. Trvá len tri sekundy

The post Alobal do umývačky riadu? Vyskúšajte a nebudete ľutovať appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj