Skip to content
Menu
Menu

Bol zverejnený REBRÍČEK najpopulárnejších členov kráľovskej rodiny. Kate triumfuje. Meghan a Harryho skóre ďaleko zaostávajú, no nie sú najhorší

Prečítať článok

04.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Wikimedia Commons/Mark Jones, CC BY 2.0).

V posledných mesiacoch čelila britská monarchia viac ako jednej imidžovej kríze. Napriek tomu si titul obľúbenej členky kráľovskej rodiny odniesla dlhodobo absentujúca vojvodkyňa Kate. V rebríčku tak po prvý raz prekonala svojho manžela.

Briti si vybrali svojich obľúbených členov kráľovskej rodiny.
Foto: Wikimedia Commons/Mark Jones, CC BY 2.0

Vojvodkyňa Kate z pochopiteľných dôvodov odložila pracovné povinnosti a sústredila sa na čo najrýchlejšie zotavenie. Podľa najnovších informácií potvrdených Buckinghamským palácom ju v polovici júna po prvýkrát od zverejnenia dojímavého vyhlásenia o boji proti rakovine online uvidíme na verejnosti. „Prinútená“ odhaliť dôvody svojej dlhšej neprítomnosti sa princezná z Walesu dlho snažila utajiť túto nepochybne šokujúcu skutočnosť pred svetom.

42-ročná žena sa po zverejnení rodinnej fotografie pri príležitosti Dňa matiek nevyhla trpkej kritike, ktorej predchádzal jasný zásah Photoshopu. To však nijako neovplyvnilo prijatie jej imidžu medzi krajanmi. Dokazujú to stále obrovské sympatie medzi účastníkmi hlasovania za svojho obľúbeného predstaviteľa kráľovskej rodiny.

Briti si vybrali svojich obľúbených členov kráľovskej rodiny

Vojvodkyňa Kate po prvý raz zosadila svojho manžela z čela zoznamu, ktorý každoročne zverejňuje The Independent. Až 63 % opýtaných ju spomenulo ako prvú, keď spomenuli mená členov kráľovskej rodiny, ktorí sa tešili dôvere a dobrej povesti.

Výsledok princa Williama bol len o jeden percentuálny bod nižší. Ide o porovnateľný ukazovateľ s výsledkom z minulého roka. Tentoraz sa však jeho budúci poddaní rozhodli udeliť väčšie uznanie nástupníčke kráľovnej Camilly.

POZRITE TIEŽ AJ: Harry poletí do Londýna na 10. výročie Invictus Games. Je známe, či sa stretne s Williamom. Prekvapený?

Harry a Meghan nezískali uznanie od účastníkov prieskumu

Len 29 % respondentov vyjadrilo priazeň voči krokom, ktoré za posledných 12 mesiacov podnikol mladší syn vládnuceho panovníka. Princ Harry aj Meghan Markle sa nemôžu pochváliť tým, že by sa páčili nadšencom britskej kráľovskej rodiny. Podobne málo, len 28 % hlasov „obľúbenosti“, dostala jeho manželka.

Pri hľadaní akýchkoľvek pozitív môžu manželia aspoň oznámiť, že prestížny rebríček neuzatvárajú. „Zachránil“ ich princ Andrew, skutočná „čierna ovca“ medzi kráľovskými rodinami. Vojvodovi z Yorku, ktorý bol zapletený do obrovského sexuálneho škandálu, verilo mu len 14 % opýtaných.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Meghan Markle nepríde do Londýna, pretože sa bojí, že ju vypískajú! „Už tam nikdy nechce vkročiť.“

Škandál s návštevou princa Harryho a Meghan Markle v Nigérii. Nemôžem uveriť, kto zaplatí za ochranu

The post Bol zverejnený REBRÍČEK najpopulárnejších členov kráľovskej rodiny. Kate triumfuje. Meghan a Harryho skóre ďaleko zaostávajú, no nie sú najhorší appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj