Skip to content
Menu
Menu

Britney Spears mala byť na pokraji bankrotu. Bulvár prezradil, koľko zarobila vlani. Suma vás možno prekvapí

Prečítať článok

17.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/DFree).

Pred časom obleteli médiá informácie o údajných finančných problémoch Britney Spears. Jeden z amerických portálov získal údaje o zárobkoch umelca. Koľko má na účte?

Bulvár odhaľuje, koľko zarába Spears. Suma je ohromujúca.
Foto: shutterstock/DFree

Britney Spears a jej otec Jamie Spears majú napätý vzťah, najmä odkedy sa Jamie stal zákonným zástupcom ich dcéry. Muž ovládal nielen jej financie, ale aj mnohé ďalšie aspekty jej osobného a pracovného života. Hoci Jamie uistil, že sa o svoju dcéru stará z obavy o jej zdravie, Britney tvrdila, že táto starostlivosť bola väzením a že jej otec premrhal majetok. Nakoniec v novembri 2021 opatrovníctvo skončilo.

Bulvár odhaľuje, koľko zarába Britney Spears. Suma je ohromujúca

Pred časom „TMZ“ oznámilo, že Britney Spears má obrovské finančné problémy a je na pokraji bankrotu. Ukazuje sa, že realita môže vyzerať úplne inak.

Novinári z webu „Us Weekly“ teda zisťovali informácie o zárobkoch speváčky. Podľa zdroja webovej stránky zarobila Britney v roku 2023 40 miliónov dolárov. Takéto vysoké príjmy by však nemali nikoho prekvapiť. Pripomeňme, že Spears bola profesionálne mimoriadne aktívna. Nielenže vydala knihu „The Woman in Me“ a pieseň „Hold Me Closer“ s Eltonom Johnom, ale veľa zarobila aj predajom parfumov nesúcich jej meno.

Britney Spears.
Foto: instagram.com/britneyspears/

Uľavilo sa Vám?

Spears.
Foto: instagram.com/britneyspears/

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Meghan Markle na ceste po Abuji s náramkom „chrániacim pred zlým okom“. Cena šperku je ŠOKUJÚCA

Vinczeovi sú už oficiálne rodičmi. Aké je meno ich synčeka?

The post Britney Spears mala byť na pokraji bankrotu. Bulvár prezradil, koľko zarobila vlani. Suma vás možno prekvapí appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj