Skip to content
Menu
Menu

Britney Spears v neónovom leoparďom vzore a krátkych nohavičkách predvádza zvodný brušný tanec. Nezastihli ste to? (VIDEO)

Prečítať článok

23.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/britneyspears/).

Ak vám chýbala pozitívna energia Britney Spears, máme pre vás dobrú správu. Na internete sa objavilo video, na ktorom môžeme vidieť speváčku v neónovom leoparďom fite predvádzajúc brušný tanec.

Na internete sa objavilo video, na ktorom je vidieť Britney Spears v neónovom leoparďom fite predvádzajúc brušný tanec.
Foto: instagram.com/britneyspears/

Britney Spears sa v posledných rokoch stalo veľa. V roku 2021 sa speváčka oslobodila z otcovho opatrovníctva, ktoré trvalo viac ako desať rokov. Hviezda vo svojom životopise priznala, že Jamie Spears bol extrémne toxický muž, ktorý sa snažil z jej talentu zbohatnúť za každú cenu.

Veľa nasvedčovalo tomu, že Britney konečne začne žiť šťastný život so svojím novým priateľom Samom Asgharim. Žiaľ, manželstvo s iránsym modelom sa skončilo už po 14 mesiacoch.

Ak by to nestačilo, médiá informovali, že jej synovia sa sťahujú na Havaj. Vtedy sa špekulovalo, že rozhodnutie speváčkinho exmanžela bolo motivované túžbou predĺžiť si alimenty.

Britney Spears predvádza brušný tanec v neónovom leopardom vzore

Napriek všetkému sa zdá, že Spears nestráca svoju veselosť a na sociálnych sieťach pravidelne zverejňuje nezvyčajný obsah, aby napriek verejnej mienke. Na Instagrame je ľahké nájsť videá, kde neskrotná Britney predvádza svoje koketné pohyby neprirodzeným spôsobom. Čo nás prekvapilo tentokrát?

Speváčka v pondelok zverejnila video, na ktorom tancuje brušné tance oblečená v neónovom leoparďom vzore a má na sebe veľmi úzke nohavičky, čím divákom dodáva zvodný pohľad. Predmetný materiál bol sprevádzaný pomerne záhadným záznamom.

„O včerajšej noci!“

– napísala hviezda.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Céline Dion JE SPÄŤ po mesiacoch absencie médií. Pózovala na SENSUÁLNOM fotení pre francúzsky „Vogue“ a hovorila o chorobe (FOTO)

Victoria Beckham oslávila 50. Takto oslávila so Spice Girls a rodinou

The post Britney Spears v neónovom leoparďom vzore a krátkych nohavičkách predvádza zvodný brušný tanec. Nezastihli ste to? (VIDEO) appeared first on Vášeň v tebe.