Skip to content
Menu
Menu

Britney Spears vo znepokojujúcom videu z hotela. „Pri dverách sa objavili nelegálne.“ Obviňuje matku

Prečítať článok

04.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/britneyspears snímka obrazovky youtube.com/@antonmineev3392).

Britney Spears aktívne kontaktuje fanúšikov prostredníctvom sociálnych médií. Nedávno sa na jej instagramovom profile objavilo nezvyčajné vyjadrenie. O chvíľu neskôr hviezda zverejnila znepokojivé video.

Na internete sa objavujú informácie, ktoré naznačujú, že umelkyňa nie je v najlepšej psychickej kondícii.
Foto: instagram.com/britneyspears snímka obrazovky youtube.com/@antonmineev3392

V roku 2021 Britney Spears vyhrala boj za slobodu pred celým svetom. Vtedy sa oslobodila spod 13-ročného poručníctva svojho otca. Sama speváčka viackrát zdôraznila, že počas týchto asi tuctov rokov pravidelne dochádzalo k rôznym druhom zneužívania. Z jej majetku mal podľa hviezdy prospech aj jej otec. Spears má síce to najhoršie za sebou, no ťažké časy stále neskončili.

Nedávno vyšlo najavo, že speváčka podpísala na súde dohodu a svojmu otcovi musí zaplatiť dva milióny dolárov. Na internete sa navyše objavujú informácie, ktoré naznačujú, že umelkyňa nie je v najlepšej psychickej kondícii. Olej do ohňa prilievajú jej znepokojujúce príspevky na Instagrame.

Britney Spears vydala vyhlásenie. O chvíľu sa objavila nezvyčajná nahrávka

Britney Spears pravidelne uverejňuje nezvyčajné materiály online. V zahraničných médiách sa šuškalo aj o speváčkinom duševnom zdraví. Žena z nich nebola nadšená. Rozhodla sa teda poprieť všetky správy o tom, že sa nervovo zrútila.

„Len aby ľudia vedeli… Táto správa je falošná! Počas tejto doby by som chcela, aby ľudia pochopili, že som každým dňom silnejšia! (…) Pravda je na nič, môže ma teda niekto naučiť klamať?“

– zdôraznila v osobitnom vyhlásení.

Ale to nie je koniec. Ukázalo sa, že Britney si počas pobytu v hoteli vyvrtla členok.

Hviezda zverejnila na Instagrame nahrávku, v ktorej podrobne opísala situáciu. Zranila sa. Vo videu mohli fanúšikovia vidieť aj detailné zábery… jej nohy. Britney však údajne obťažovali záchranári.

„Pred mojimi dverami sa objavili nelegálne. Aj keď nevošli dovnútra, cítil som sa nimi utláčaná“

– prezradila speváčka.

Dodala, že s tým má zrejme niečo spoločné aj jej matka. Ženy nehovorili spolu až šesť mesiacov.

„Viem, že do toho bola zapletená moja mama. Zavolala hneď potom, čo sa to stalo, ešte predtým, ako sa to objavilo v novinách. Bola to narafičené rovnako ako to ona robila už dávno! (…) Nemôžem ju vystáť!“

– zdôraznila v príspevku.

Čo si o tom myslíte?

Britney Spears si zmenila meno. To jej spôsobilo problémy

Britney Spears sa nedávno rozhodla zmeniť svoje meno na sociálnych sieťach. Už nejaký čas má jej instagramový profil úplne nový názov. Speváčka sa nazvala „Xila Maria River Red“. Navyše, táto nová identita je viditeľná iba na online profiloch hviezdy. Zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by predložila príslušné doklady na oficiálnu zmenu mena a priezviska.

Samotná umelkyňa priznala, že jej rozhodnutie neprinieslo len výhody. Spears v jednom zo svojich príspevkov na Instagrame zdôraznila, že… má problémy so svojím rodným jazykom.

„Odkedy som si zmenila meno na Xila, mám problém porozumieť angličtine“

– napísala umelkyňa v príspevku.

Čo si o tom myslíte?

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články.

Manželstvo Britney Spears a Sama Asghariho trvalo 14 mesiacov. Po súdnej bitke si rozdelili starostlivosť o päť psov

Meghan Markle nepríde do Londýna, pretože sa bojí, že ju vypískajú! „Už tam nikdy nechce vkročiť.“

The post Britney Spears vo znepokojujúcom videu z hotela. „Pri dverách sa objavili nelegálne.“ Obviňuje matku appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj