Skip to content
Menu
Menu

Céline Dion JE SPÄŤ po mesiacoch absencie médií. Pózovala na SENSUÁLNOM fotení pre francúzsky „Vogue“ a hovorila o chorobe (FOTO)

Prečítať článok

23.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Kathy Hutchins).

Céline Dion sa stala tvárou májového vydania francúzskeho Vogue. V úprimnom rozhovore s odvážnou fotoreláciou sa speváčka otvorila o chorobe. Vráti sa na koncerty?

Céline Dion sa otvorila aj o chorobe.
Foto: shutterstock/Kathy Hutchins

Pred necelými dvoma rokmi médiá informovali, že Céline Dion diagnostikovali extrémne zriedkavé ochorenie, syndróm stuhnutého človeka  alebo Moersch-Woltmannov syndróm. Touto nevyliečiteľnou chorobou trpí len jeden človek z milióna. V máji minulého roka speváčka zrušila svoje nahlas ohlásené turné „Courage World Tour“, ktoré pôvodne odkladala.

V poslednej dobe pribúdajú indície, že sa dive darí o niečo lepšie. Dôkazom toho môže byť okrem iného aj jej prítomnosť na tohtoročnom odovzdávaní cien Grammy a obnovenie kontaktu s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Teraz sa ukazuje, že Céline je späť vo veľkom štýle. 56-ročná speváčka sa stala tvárou májového vydania francúzskeho „Vogue“, pre ktorý poskytla úprimný rozhovor a otvorila sa o chorobe.

Céline Dion sa otvorila aj o chorobe

Dion hovorí, že sa jej momentálne „darí dobre“, ale stálo to z jej strany veľa práce. Ako priznala, nevyliečiteľnej choroby sa nezbavila, no učí sa s ňou žiť. Päť dní v týždni sa zúčastňuje rehabilitácií a kurzov, ktoré jej pomáhajú ovládať hlas. Za svoju motiváciu bojovať s chorobou vďačí podpore svojej rodiny a fanúšikov.

„Neporazila som chorobu, pretože je stále vo mne a vždy bude. […] Päť dní v týždni absolvujem rehabilitácie a hlasové cvičenia. Musím sa s tým naučiť žiť a prestať si klásť otázky, ktorými som sa na začiatku trápila: „Prečo ja? Ako sa to stalo? Čo som urobila? Je to moja chyba?“ Teraz chcem byť v najlepšej forme, v akej môžem byť“

– povedala v rozhovore pre francúzsky Vogue.

Fanúšikovia čakajú na turné. Céline Dion sa ešte nerozhodla

Fanúšikovia po celom svete sú zvedaví, kedy a či vôbec bude dlho očakávané turné pokračovať. Podľa speváčky ešte nie je nič isté. Jej zdravotný stav stále nie je natoľko stabilný, aby jej umožnil rozhodnúť o osude „Courage World Tour“. Priznala však, že myšlienka na odkladanie svojich vystúpení bola neúnosná.

„Nemôžem odpovedať, že [bude pokračovať vo svojom turné? pozn.red.]. Pretože štyri roky si hovorím, že sa už nevrátim, že som pripravená, že nie som pripravená. […] Moje telo mi povie. Na druhej strane sa mi nechce čakať. Morálne je pre mňa ťažké takto žiť zo dňa na deň“

– dodala.

Spomínaný rozhovor sprevádzala odvážna relácia, počas ktorej diva pózovala v návrhoch svetoznámych dizajnérov ako Balenciaga, Schiaparelli, Jacquemus či Saint Laurent. Nechýbala ani dychberúca titulná fotka, na ktorej sa Céline objavila hore bez.

Nechýba ani dychberúca titulná fotka, na ktorej sa Céline objavila hore bez.
Foto: instagram.com/voguefrance/

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Victoria Beckham oslávila 50. Takto oslávila so Spice Girls a rodinou

Jennifer Lopez sa ukázala so svojimi sestrami. Všetky sú oslnivo krásne a mimoriadne podobné

The post Céline Dion JE SPÄŤ po mesiacoch absencie médií. Pózovala na SENSUÁLNOM fotení pre francúzsky „Vogue“ a hovorila o chorobe (FOTO) appeared first on Vášeň v tebe.