Skip to content
Menu
Menu

Chystajú sa zaplaviť ulice. Nohavice v tejto farbe sú úplným „must-have“ na celý rok

Prečítať článok

16.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/cvseev).

Ak sa pýtate, aké nohavice sa oplatí mať v šatníku, tu je odpoveď. Strihy v tejto univerzálnej farebnej škále vyzerajú šialene a nikdy nevyjdú z módy. Sú ideálnou voľbou na vytvorenie trendového vzhľadu bez ohľadu na počasie a príležitosť.

Aké nohavice sa oplatí mať v šatníku?
Foto: instagram/cvseev

Elegantné nohavice alebo klasické džínsy? Na tom nezáleží. Dôležitá je farba, a my teraz volíme klasické odtiene sivej. Práve nohavice v týchto odtieňoch zaplavia ulice a budú kráľovať bez ohľadu na ročné obdobie.

Šedé džínsy sú hitom každej sezóny. Pozrite sa na modely s rovnými nohavicami

Džínsy sú určite nadčasovou klasikou, ktorá patrí do šatníka každej ženy. Súčasným trendom sú širšie, mierne nadrozmerné džínsy. Zaujímavou módnou kombináciou sú sivé, oversized džínsy, ktoré sú dokonale trendy. Navyše sa dajú zladiť s oblečením v rôznych farbách.

Elegantné a štýlové. Šedé látkové nohavice sú povinnou výbavou pre každú z nás

Látkové nohavice s rovnými širokými nohavicami už nejaký čas nevychádzajú z módy. Sú ideálnou voľbou na bežné aj formálne oblečenie. Navyše sa dajú ľahko kombinovať s rôznymi kusmi oblečenia. Šedé modely sú nielen trendy, ale aj nadčasovou klasikou pre všetky elegantné ženy.

Nadčasová klasika v mega módnom vydaní. Šedé cigaretové nohavice sú povinnou výbavou ženského šatníka.

Ak dávate prednosť tradičnejším strihom, vyhľadajte cigaretové nohavice v klasickom sivom odtieni. Sú presne podľa trendu a vyzerajú elegantne a štýlovo zároveň. Tieto nohavice sa dajú kombinovať na mnoho spôsobov a sú ideálne na vytvorenie elegantného vzhľadu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Džínsová móda pokračuje a 50-ročné ženy si to dobre uvedomujú. Ich štýly sú baňou inšpirácie

Skinny rifle sú už dávno v ére dinosaurov. V roku 2024 budú v uliciach triumfovať dva strihy riflí.

The post Chystajú sa zaplaviť ulice. Nohavice v tejto farbe sú úplným „must-have“ na celý rok appeared first on Vášeň v tebe.