Skip to content
Menu
Menu

Čo ste za človeka? Jedna číslica z vášho dátumu narodenia vám prezradí pravdu

Prečítať článok

18.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Semisatch).

Mnoho ľudí verí, že dátum narodenia má veľký vplyv na to, kým sa staneme a aké rozhodnutia v živote urobíme. Dôležitý je nielen mesiac, ktorý nás priraďuje k určitému znameniu zverokruhu, ale aj každý jeho deň. Zistite, čo znamená ten, v ktorom ste sa narodili.

Podľa astrológie môže deň narodenia naozaj veľa prezradiť o človeku.
Foto: shutterstock/Semisatch

Podľa astrológie môže deň narodenia naozaj veľa prezradiť o človeku, jeho charaktere, schopnostiach a slabostiach. Ak ste zvedaví, pozrite sa, čo prezrádza ten váš. Samozrejme, k takýmto informáciám treba pristupovať so štipkou soli a odstupom a brať ich ako kuriozitu.

Deň 1-10 v mesiaci. Milujete výzvy a nastavujete si stále vyššiu latku

Začiatkom mesiaca sa zvyčajne rodia mimoriadne nezávislí a zodpovední ľudia, pre ktorých nie je nič nemožné. Vďaka tomu v dospelosti rýchlo robia kariéru a povyšujú sa a vyniknú aj vo vedúcich funkciách. Sú tiež priateľskí a ochotní pomáhať, vďaka čomu si rýchlo získavajú ľudí. U narodených v nasledujúcich dňoch túžba stúpať po kariérnom rebríčku pomaly ustupuje rodinnému životu, potrebe blízkosti a lásky. Vyznačujú sa mimoriadnou oddanosťou, nehou a citlivosťou na emócie druhých.

11-20 deň v mesiaci. Charakterizuje vás sebavedomie a zvedavosť na svet

Ľudia narodení okolo polovice mesiaca sú mimoriadne bystrí, sebavedomí a otvorení novým skúsenostiam aj iným ľuďom.
Foto: shutterstock/Max4e Photo

Ľudia narodení okolo polovice mesiaca sú mimoriadne bystrí, sebavedomí a otvorení novým skúsenostiam aj iným ľuďom. Nezriedka sa vzdávajú svojho pohodlného každodenného života v prospech dobrodružnej cesty. Majú nekontrolovateľný hlad po svete a túžia ho nasýtiť ďalšími miestami. Nemajú radi stagnáciu a práca za firemným stolom nie je pre nich. Oveľa radšej majú kontakt s ľuďmi. Sú to tiež rodení rebeli, ktorí nemajú radi vopred stanovené pravidlá o tom, ako by mal vyzerať ich život. Namiesto toho radšej idú proti prúdu.

21-30/31 mesiaca. Ste rodený umelec

Ak ste sa narodili na konci mesiaca, ste pravdepodobne človek s umeleckou dušou, ktorý je citlivý na krásu okolitého sveta. Radi zachytávate jeho pominuteľnosť pomocou plátna, stránok zápisníka, fotoaparátu alebo slov. Tešíte sa z rozprávkových pamiatok a krajiniek rovnako ako z každodennosti. Ste tichý, trochu tajnostkársky a plachý a rozprestierate okolo seba hmlu tajomstva. Máte okruh oddaných priateľov, ktorým ste vždy ochotní pomôcť a na ktorých sa môžete spoľahnúť ako na nikoho iného. Hlučné večierky nie sú pre vás. Uprednostňujete pokoj a ticho.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Prílev hotovosti alebo možno neplánované výdavky? Pozrite si svoj finančný horoskop

Najvernejšie znamenia zverokruhu. Zoznam astrológov nie je dlhý

The post Čo ste za človeka? Jedna číslica z vášho dátumu narodenia vám prezradí pravdu appeared first on Vášeň v tebe.

Source