Skip to content
Menu
Menu

David Beckham ukázal svoj obrovský majetok. A tam? V popredí… pôsobivé sliepky!

Prečítať článok

15.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/davidbeckham/).

David Beckham sa na Instagrame pochválil zábermi zo svojho vidieckeho sídla. Užívatelia internetu si okamžite všimli sliepky, ktoré nasledovali legendárneho futbalistu.

David Beckham sa pochválil fotkami zo svojho vidieckeho sídla.
Foto: instagram.com/davidbeckham/

David Beckham nežije len v luxuse. Ukazuje sa, že legendárny futbalista a manžel Victorie Beckhamovej oceňuje čaro domácej atmosféry a oceňuje biopotraviny.

Záznam zo svojej obrovskej nehnuteľnosti zverejnil na Instagrame. Ukázalo sa však, že hlavnými postavami boli… sliepky.

David Beckham vo videu so sliepkami. Používateľ internetu: Nikdy som ich nevidel také veľké

Na videu, ktoré zverejnil David Beckham, môžeme vidieť niekoľko pôsobivých sliepok prechádzať sa po jeho pozemku. Futbalista na dôchodku bol nadšený z toho, čo ukázal svojim sledovateľom a dokonca sa rozprával aj s kurčatami. Používateľom internetu sa to veľmi páčilo a vyjadrili to v komentároch. „Dokonca aj tvoje kurčatá vyzerajú dobre“, „Nikdy som nevidel také veľké kurčatá. Nádherné“, „Dokonca aj kurčatá vedia, že je skvelý“, „Sledujú ťa“, „Utekajú kurčatá“ – napísali nadšení užívatelia internetu.

Dodajme, že David a Victoria Beckhamovci kúpili v roku 2014 vidiecku usadlosť v Holland Parku. Dom je zariadený v rustikálnom štýle. Renovácia historickej budovy stála takmer štyri milióny libier. Pozostalosť zahŕňa okrem iného aj saunu, bazén, futbalové ihrisko a altánok. Beckhamovci môžu relaxovať aj pri vlastnom jazere.

Luxusný byt majú Beckhamovci aj v Miami

Vidiecka usadlosť Holland Park je samozrejme jednou z mnohých nehnuteľností Beckhamovcov. Od roku 2020 vlastnia aj honosný byt na Floride, za ktorý zaplatili 20 miliónov libier. Byt sa nachádza v jednom z luxusných mrakodrapov v Miami. Má aj vlastný heliport. Známe osobnosti majú k dispozícii posilňovňu, bazén, wellness s dvoma miestnosťami, kaderníctvo a kozmetický salón. Byt má päť podlaží a rozlohu vyše 920 metrov. Nachádza sa tu päť spální a sedem toaliet.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Pribudli nové informácie o zdravotnom stave Novaka Djokoviča

Dominika Cibulková si žije na vysokej nohe, má dokonca aj služobníctvo!

The post David Beckham ukázal svoj obrovský majetok. A tam? V popredí… pôsobivé sliepky! appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj