Skip to content
Menu
Menu

Denný horoskop na piatok – 3. mája

Prečítať článok

3.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shuttertsock/New Africa).

Denný horoskop na 3. mája. Baran bude chcieť tento piatok využiť naplno. Býk sa bude cítiť vo svojom živle. A čo prinesie tento deň vám a ostatným príslušníkom vášho znamenia? Prečítajte si váš aktuálny denný horoskop, ktorý vám odhalí čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor.

Denný horoskop na piatok – 3. mája. Čo vás dnes čaká a na čo si treba dať pozor?
Foto: shuttertsock/New Africa

Denný horoskop – Baran

Barani budú chcieť tento piatok využiť naplno. Blíži sa víkend, takže sa môžete venovať sebe a svojim vášňam. Nemôžete donekonečna robiť všetko pre iných. Bola by škoda stále si niečo vyčítať a strácať chvíle oddychu.

Denný horoskop – Býk

Býk sa bude cítiť vo svojom živle. Konečne sa vám naskytne voľná chvíľa, ktorú budete môcť stráviť presne podľa svojich predstáv. Náladu vám nepokazia ani zamračení spoločníci. Snažte sa však nebyť na nich vo svojom úsudku príliš prísni – veď nie každý má takú dokonalú náladu ako vy.

Denný horoskop – Blíženci

Blíženci namiesto toho, aby si užívali slobodu, budú už v piatok myslieť na pondelok. Rozhodnete sa trápiť nad vecami, ktoré musíte urobiť „hneď teraz“, keď sa vrátite do práce a to vás veľmi podráždi. Je čas zhlboka sa nadýchnuť a prestať vymýšľať problémy, ktoré neexistujú. A aj keď skutočne existujú, mali by ste sa od nich dištancovať – aspoň počas dní voľna.

Denný horoskop – Rak

Rak sa stane optimistom. Bude to dosť zvláštne, pretože zvyčajne sa všetkého obávate a veštíte len čierne scenáre. Tentoraz sa však vo vašom srdci objaví nádej, že možno to, na čo ste tak dlho mysleli, sa konečne uskutoční. Iste, iní sú na tom lepšie ako vy, ale tvrdo na tom pracovali. Dnes vás toto uvedomenie zasiahne a vy sa rozhodnete robiť všetko s čo najväčším nasadením.

Denný horoskop – Lev

Lev sa konečne dostane z problémov. Tie sa ťahali už dlho, ale je možné, že ste riešenie nevideli, hoci ste ho mali priamo pod nosom. Užite si chvíľu slobody, ktorú ste získali a netrápte sa nad tým, čo by bolo, keby.

Denný horoskop – Panna

Panna nájde harmóniu. Prvky vo vašom živote začnú nečakane zapadať na svoje miesto. Čaká vás poriadny šok, pretože donedávna ste neboli schopní prijať vlastný chaos. Ak však naozaj niečo chcete a urobíte všetko pre to, aby ste to dosiahli, nič vám v tom nemôže zabrániť.

Denný horoskop – Váhy

Váhy najprv robia, potom premýšľajú. Tento škodlivý zvyk vás, žiaľ, sprevádza už dlho. Preto vás väčšina ľudí považuje za neorganizovaných, roztržitých a príliš prudkých. Je načase s tým niečo urobiť, pretože si kopete vlastnú jamu do zeme.

Denný horoskop pre Škorpióna

Škorpión si uvedomí svoju stratu. Začnete sa zaoberať niečím, čo vám zostalo a čo vám veľmi chýba. Bohužiaľ, nebude spôsob, ako to získať späť alebo napraviť nejaký vzťah, ktorý sa rozpadol. Musíte sa naučiť žiť s tým, čo vám zostalo a prestať sa pozerať späť.

Denný horoskop na 3. mája.
Foto:shutterstock/DSTUDIO9

Denný horoskop – Strelec

Strelci môžu mať výčitky svedomia. Zrazu si uvedomíte, že ste niekomu veľmi ublížili. Síce nie úmyselne, ale táto osoba určite pocítila bolesť rovnako ako v každom inom prípade. Pozbierajte odvahu a iniciujte rozhovor s touto osobou. Stojí za to si takéto veci vysvetliť, aby ste neskôr nemali voči sebe zášť.

Denný horoskop – Kozorožec

Kozorožec by mal počúvať svoj vnútorný pocit. Niekde vo vašej blízkosti sa deje niečo zlé. Ak sa rozhodnete nepočúvať svoju intuíciu, ani si to nevšimnete. A ak predsa len zistíte pravdu, nepanikárte. Strach a násilné konanie vám nepomôžu. Je lepšie robiť všetko pokojne, s odstupom. Uvidíte – oplatí sa to.

Denný horoskop – Vodnár

Vodnár musí zostať ostražitý. Týmto spôsobom sa môžete vyhnúť problémom, ktoré vám hrozia. Zostaňte nablízku svojim priateľom a snažte sa ich podporiť vo všetkom, čo je pre nich dôležité. Uvidíte, že vám to potom oplatia rovnakou mierou.

Denný horoskop – Ryby

Ryby budú tento čas tráviť s rodinou. Možno otvoríte tému, ktorej sa všetci už dlho vyhýbajú a nedovolia, aby sa o nej hovorilo. Je najvyšší čas s tým niečo urobiť a prestať sa báť. Pamätajte – ste predsa medzi blízkymi, nie medzi nepriateľmi, takže sa naozaj oplatí pokúsiť sa vyriešiť prípadné konflikty.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Ženy týchto znamení zverokruhu sú skutočné pokušiteľky. Stačí zažmurkať a môžu mať kohokoľvek

Tieto tri znamenia zverokruhu sú považované za užitočné a prospešné. Vždy vypočujú a pomôžu v núdzi

The post Denný horoskop na piatok – 3. mája appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj