Skip to content
Menu
Menu

Dva módne krátke účesy pre ženy sú hitom pre rok 2024. Na leto neexistuje lepšia voľba. Praktické a odpočítajú Vám roky

Prečítať článok

17.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Alexandra Kalashnikova).

Na jar sa mnoho žien rozhodne pre zmenu imidžu a nový účes. V tomto období sa často rozhodujeme pre ostrý strih, aby nám bolo v lete chladnejšie. Aké krátke dámske účesy budú v móde túto sezónu?

Aké krátke dámske účesy budú v móde túto sezónu?
Foto: shutterstock/Alexandra Kalashnikova

Aké krátke účesy pre ženy budú populárne v roku 2024? Uvažujete o drastickom strihu, ale stále si nie ste istí, prečo sa rozhodnúť? Tieto 2 účesy sú hitom sezóny. Nespôsobujú žiadne problémy pri stylingu, ale zároveň vyzerajú nádherne.

Kto má rád krátke vlasy? Dámske účesy nemusia byť nudné. Zistite, komu odporúčame kratší strih vlasov

Kratšie vlasy dodajú účesu charakter a definíciu. Je to dobrý nápad pre nižšie a trochu plnšie ženy, pretože krátke vlasy opticky zoštíhľujú tvár a postavu. Krátke vlasy sú vhodné pre tenké aj husté vlasy. Odporúčajú sa aj ženám po päťdesiatke, pretože opticky omladia a dodajú vám viac energie. Ktoré krátke účesy pre ženy by ste mali zvoliť, aby ste vyzerali dobre?

Rok 2024 patrí mikrobobu. Pre koho je tento strih najvhodnejší?

Mikrobob je účes, ktorý je ešte kratšou verziou obľúbeného boba. Je to praktický a mimoriadne pohodlný strih, ktorý umožňuje, aby vlasy dobre padali, a nevyžaduje si veľkú údržbu. Je ideálny pre ženy s riedkymi vlasmi a oválnou alebo okrúhlou tvárou, pretože opticky zaobľuje tvár.

Krátke dámske vlasy sú skvelým nápadom na leto. Vyberte si krátke vlasy a nebudete ľutovať.

Rozstrapatené vlasy sú štýlom 70. rokov, ale trochu iným spôsobom. Účes sa vyznačuje veľkým množstvom vrstiev a dodáva charakter a divokosť. Vyzerá neuveriteľne krásne a je k dispozícii v niekoľkých rôznych verziách. Môžete vyskúšať o niečo dlhší strih alebo oveľa kratší strih.

Rozstrapatené vlasy sú skvelým dôkazom toho, že krátke dámske účesy nemusia byť stereotypné a nudné. Najlepšie sa hodí na ženy s oválnou, okrúhlou a hranatou tvárou. Dodáva im objem a ak je správne urobený, vďaka vrstveniu pramene krásne padajú.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Krátke strihy na zoštíhlenie a omladenie tváre. Tieto tri strihy pôsobia ako lifting tváre

Zabudnite na strih pixie! Tieto tri účesy pre krátke vlasy vám dodajú sebavedomie. Sú mega pohodlné

The post Dva módne krátke účesy pre ženy sú hitom pre rok 2024. Na leto neexistuje lepšia voľba. Praktické a odpočítajú Vám roky appeared first on Vášeň v tebe.