Skip to content
Menu
Menu

Eva Máziková je veľká cestovateľka, dokonca vlastní vinicu v Rakúsku

Prečítať článok

07.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/evamazikovaofficial/ youtube.com/@netkyredakcia861).

Energická, živelná ako tornádo, speváčka Eva Máziková, v živote nezastavuje. Je pekne rozlietaná aj v svojich rokoch! Časopisu Život priznala, že stále lieta medzi viacerými krajinami a našla domov za hranicami Slovenska, v Nemecku. Ako však sama priznala, má až štyri domovy! Na Slovensko ju stále niečo tiahne.

Energická, živelná ako tornádo, speváčka Eva Máziková, v živote nezastavuje.
Foto: instagram.com/evamazikovaofficial/ youtube.com/@netkyredakcia861

Eva Máziková žije v Nemecku dlhodobo

V Nemecku je šťastná s manželom v byte, ktorý má veľmi vkusne a romanticky zariadený podľa jej predstáv. Stále však odbieha počas leta do svojich ďalších domov. Fotky z nich rada zdieľa aj na sociálnych sieťach.

Na Slovensko sa stále vracia, kvôli svojím verným fanúšikom, ktorí ju zbožňujú práve kvôli jej energickosti a neustále pozitívnej nálade, ktorú rozsieva. Prípadne prichádza kvôli nejakým drobným spoluprácam alebo účinkovaniu.

„Manžel mi povedal, že už musím ubrať“

Niet pochýb o tom, že Eva Máziková je pani speváčka. Speváčky sa stále musia udržiavať energické a najmä vždy musia vyzerať. To sa Evičke skutočne darí. Je vždy pekne nahodená, má najnovšie outfity, výborne urobené vlasy.

Nikto by si netrúfol povedať, že má naozaj 74 rokov. Jej manžel jej síce vraví, aby ubrala plyn, ale Eva to zjavne nedokáže!

POZRITE TIEŽ AJ: Kollárova dcéra si žije v Indii ako kráľovná, pozrite sa, aké dary dostáva!

Domovy Evy Mázikovej

Manžel jej stále vraví, nech sa zastaví na chvíľku a oddýchne si. Eva však korzuje medzi Bavorskom, kde sa cíti ako doma, Španielskom a Talianskom. V Španielsku má krásnu vilku, v Taliansku zase veľký byt. Eva je šťastná všade, jej duša nikdy nebude spokojná na jednom mieste, musí byť stále niekde inde.

„Žijem na Slovensku, v Bavorsku, Taliansku a Španielsku. Takže takto obieham svoje destinácie, kde mám domy a byty.“

– prezradila Eva Máziková pre portál Život.

Kúpila si viničku v Rakúsku

Nepochybne, speváčka má rada aj kvalitné víno, a preto investovala najnovšie do kúpy vinice v Rakúsku. Vinica sa zdá byť naozaj skvelá investícia. Myslí na zadné vrátka a už sa jej podaril aj prvý zber a prvé fľašky vína. S výsledkom bola veľmi spokojná. O vinice sa jej stará personál a zodpovední pracovníci. Jej dôchodok pripomína skutočnú rozprávku, ktorú si však právom zaslúžila, keďže celý život pracovala v šoubiznise.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Veľký návrat! Marianna Ďurianová sa vracia do Markízy?!

Skončí Adela definitívne na obrazovkách?

The post Eva Máziková je veľká cestovateľka, dokonca vlastní vinicu v Rakúsku appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj