Skip to content
Menu
Menu

Experti MASAKRIJÚ princa Harryho za zmenu bydliska: „Ničí nádej na zmierenie s rodinou“

Prečítať článok

20.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: Shutterstock/NataliaCatalina.com shutterstock/TamasV).

Na britskom kráľovskom dvore nie je núdza o emócie. Zdieľajú ich aj odborníci, ktorí sa neštítia komentovať počínanie znepriatelených bratov. Princ William sa vrátil k úradným povinnostiam a jeho brat zmenil miesto rezidencie. Treba priznať, že atmosféra je horúca.

Princ William sa vrátil k povinnostiam.
Foto: Shutterstock/NataliaCatalina.com shutterstock/TamasV

Britská kráľovská rodina v posledných mesiacoch počastovala celý svet poriadnou horskou dráhou emócií. Najprv bola oznámená smutná správa o rakovine kráľa Karola III a potom Kate Middleton oznámila túto chorobu. Okrem toho sa oplatí pridať všetky správy o mladšom synovi kráľa Karola a jeho manželke, ktorí majú mimoriadnu silu vyvolať enormný záujem médií.

Kate Middleton a princ William z obavy o svoje deti plánovali poskytnúť informácie o rakovine vojvodkyne počas veľkonočných prázdnin v škole Georgea, Charlotte a Louisa. Teraz sa však deti vrátili do školy a starší syn chorého kráľa sa vrátil k svojim úradným povinnostiam. Podľa odborníkov sa 41-ročný mladík bude snažiť zosúladiť svoj profesionálny život s rodinnými povinnosťami.

Princ William sa vrátil k povinnostiam. Stále bude chrániť Kate Middleton a deti

Bývalá kráľovská korešpondentka BBC Jennie Bond hovorila s OK! magazínom a argumentovala, že William by predsa len chcel „chrániť“ rodinu, ktorá prežíva mimoriadne ťažké obdobie. Aj preto sa podľa odborníčky princ rozhodol „opatrne“ a pokojne vrátiť k svojim povinnostiam.

„William si vybral deň po návrate detí do školy, aby sa sám vrátil do práce. Má to zmysel – normalizovať situáciu detí, a potom sa sústrediť na pracovné povinnosti. A je to opatrný začiatok, blízko domova a blízko k témam, ktoré sú preňho veľmi dôležité – komunita a životné prostredie“

– povedala Jennie Bond v spomínanom rozhovore.

POZRITE TIEŽ AJ: Meghan Markle chce zo svojho 5-ročného syna urobiť gentlemana. Vymyslela svoje zlaté výchovné pravidlo

Princ Harry „ničí nádeje“ na rodinné zmierenie

Zoči-voči zdravotným problémom členov kráľovskej rodiny sa trochu viac hovorí o mladšom synovi kráľa Charlesa, najmä preto, že princ Harry čoskoro opäť navštívi Londýn. Oficiálnym účelom jeho návštevy je osláviť 10. výročie Invictus Games. Mnohí fanúšikovia britskej kráľovskej rodiny sa však netaja nádejou, že Harryho vzťah s jeho blízkymi, najmä s bratom, sa vďaka tomu zlepší.

Tieto nádeje však odborníci rýchlo tlmia, najmä keď v posledných dňoch otriasla atmosféra informáciami, že mladší syn kráľa Charlesa sa rozhodol zmeniť svoje bydlisko do USA. Hoci sa špekulovalo o Harryho plánoch vrátiť sa do vlasti a kráľovským povinnostiam, odborníci si momentálne nerobia ilúzie, že vzdanie sa britskej rezidencie je ďalším krokom, ktorý ho definitívne vzdiali od kráľovskej rodiny.

„Harryho odmietnutie svojho britského pobytu v prospech Spojených štátov účinne ničí nádeje každého, kto očakáva návrat márnotratného syna“

– povedal PR expert Ryan McCormick horko v rozhovore pre „The Mirror„.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Harry bodol svojho otca. Kráľovský expert odhaľuje: „Rozhodnutie stať sa rezidentom USA ukazuje jeho podráždenie voči kráľovi“

Princ William na svojom prvom vystúpení po dlhom čase. Dal sľub o svojej žene

The post Experti MASAKRIJÚ princa Harryho za zmenu bydliska: „Ničí nádej na zmierenie s rodinou“ appeared first on Vášeň v tebe.