Skip to content
Menu
Menu

Hollywoodske elity nechcú Meghan Markle. „Je na smiech“

Prečítať článok

06.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky Netflix „Harry & Meghan“).

Po presťahovaní do USA si Meghan Markle myslela, že sa vráti ako kráľovná a podmaní si tamojší trh. To sa však nestalo a americké elity s ňou vlastne nechcú mať nič spoločné.

Meghan Markle je „na smiech“? Elity ju v Hollywoode nechcú.
Foto: youtube.com/@MsMojo snímka obrazovky Netflix „Harry & Meghan“

Kým sa Meghan Markle nestretla s princom Harrym, mala napr. nevydarené manželstvo s filmovým producentom a skvelú rolu v „Suits“. V roku 2018 sa však stala vojvodkyňou zo Sussexu, keď sa vydala za obľúbenca svojich poddaných a čiernu ovcu kráľovskej rodiny. Táto úloha sa jej však nepáčila a spolu s princom sa rozhodli, že už nechcú plniť povinnosti voči Veľkej Británii. Presťahovali sa do Spojených štátov, kde založili svoje vlastné podnikanie a iniciatívy, vrátane Invictus Games, zmluvy s Netflixom či značka džemov a bytových dekorácií nesúca meno bývalej vojvodkyne.

POZRITE TIEŽ AJ: Meghan Markle nepríde do Londýna, pretože sa bojí, že ju vypískajú! „Už tam nikdy nechce vkročiť.“

Meghan Markle je „na smiech“? Elity ju v Hollywoode nechcú

Rýchlo sa však ukázalo, že život bývalých členov britskej monarchie nemal v USA na ružiach ustlané. American Riviera Orchard, ako sa značka Meghan volá, mala byť podľa zdrojov zahraničných médií prepadák. Píše o tom okrem iného aj „The Mirror“. Nepomohli ani PR balíčky zaslané najpopulárnejším influencerom v Spojených štátoch a na svojom Instagrame ich ukázala aj samotná Kris Jenner.

Okrem toho je Meghan zaneprázdnená prácou na dvoch projektoch pre Netflix a spoluprácou so značkou Lemonade. Má teda čo robiť. Ako sa však ukazuje, napriek nasadeniu síl a prostriedkov sa hollywoodske elity pozerajú na jej projekty dosť chladne. Anonymní informátori tvrdia, že Meghan bude dokonca „na smiech“ medzi americkou vysokou spoločnosťou.

„Takmer všetko, čo skúšali, sa skončilo katastrofou“

– povedal zdroj In Touch.

„Hollywood je celý o pôvabe a lesku, ale skutočné hviezdy tvrdo pracovali na svojom úspechu a máte dojem, že tvrdá práca nie je doménou Meghan“

– povedal ďalší zdroj, ako uvádza „The Mirror„.

„Keď sa v roku 2018 vydala za Harryho, bola nikto, no okamžite si myslela, že si zaslúži miesto pri stole najlepších. Teraz, po všetkých jej zlyhaniach, sa jej tieto hviezdy – a členovia kráľovskej rodiny – smejú.“

– dodal zdroj.

Meghan Markle je „odsúdená na neúspech“?

Informátor „In Touch“ o bývalej vojvodkyni nelenil. Povedal, že Markle je „odsúdená na neúspech“.

„Ak vás verejnosť nebude mať rada, nebude za vami stáť a žiadne peniaze, ktoré do problému hodíte, ho nevyriešia“

– povedal.

Kým sa Meghan Markle nestretla s princom Harrym, mala napr. nevydarené manželstvo s filmovým producentom a skvelú rolu v „Suits“.
Foto: shutterstock/Ovidiu Hrubaru

Meghan Markle a princ Harry.
Foto: Shutterstock/Sarnia

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Alarmujúci problém pre vojvodkyňu Kate a princa Williama. Ich známa prezradila čo sa deje. „Prechádzajú peklom“

Bol zverejnený REBRÍČEK najpopulárnejších členov kráľovskej rodiny. Kate triumfuje. Meghan a Harryho skóre ďaleko zaostávajú, no nie sú najhorší

The post Hollywoodske elity nechcú Meghan Markle. „Je na smiech“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj