Skip to content
Menu
Menu

Horoskop hovorí o „veľkom šťastí“. Prospeje najmä jednému znameniu zverokruhu

Prečítať článok

24.5.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Maria Markevich).

Jupiter bol v Blížencoch od 11. júna 2012 do 25. júna 2013. Ďalší tranzit Jupitera v Blížencoch bude od 25. mája 2024 do 9. júna 2025. Čo sa stane, keď planéta známa ako „Veľké šťastie“ konečne opäť vstúpi do znamenia Blížencov?

Prechod Jupitera cez Blížencov. Čo to znamená v astrológii? 
Foto: shutterstock/Maria Markevich

Jupiter ako obrovské šťastie

Jupiter je plynný obor, čo znamená, že sa neskladá z hornín ani iných pevných látok. Je tretím najjasnejším objektom na nočnej oblohe po Mesiaci a žiarivej Venuši a najväčšou planétou Slnečnej sústavy.

Jupiter je v astrológii planétou viery, pozitívnosti, nádeje a morálky. Kedysi sa nazýval planétou „veľkého šťastia“, pretože jeho vplyv sa spája so šťastím a blahobytom.

Pod jeho vládou sú optimizmus a rozvoj, vrátane duševného a duchovného rastu. Na druhej strane sa Jupiter spája so zmyslom pre humor, dobrou vôľou a súcitom.

Kdekoľvek sa v horoskope objaví, seje dobrú úrodu.

Pod vládou Jupitera sú optimizmus a rozvoj, vrátane duševného a duchovného rastu.
Foto: shutterstock/NDAB Creativity

Jupiter v konjunkcii Blížencov. Čo nás čaká od 25. mája?

Blíženci sú vzdušné znamenie. Sú ľahkomyseľní, hraví, priateľskí, ale často aj nestáli. Jupiter nám so vzdušným znamením dodáva odvahu, ochotu konať a chuť učiť sa, „rozširovať myseľ“.

Po 25. máji budeme tiež menej pripútaní k svojim hodnotám ako zvyčajne. S Jupiterom v Blížencoch budeme jednoducho priťahovať viac šťastia, keď do svojho života vnesieme trochu humoru a optimizmu.

Znamenie Blížencov sa vyznačuje zvedavosťou, nejednoznačnosťou, dualitou a prispôsobivosťou. Je to tiež veľmi spoločenské, družné znamenie.

Jupiter v Blížencoch posilní naše spoločenské snahy, náš kalendár stretnutí s inými ľuďmi sa zaplní a my sa staneme otvorení novým známostiam. Vzhľadom na spoločenské vlastnosti Blížencov je Jupiter v Blížencoch predovšetkým o zábave, ľahkomyseľnosti a zábave pre zábavu, takže môžeme očakávať, že v období Blížencov zažijeme naozaj príjemné chvíle.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Tri znamenia zverokruhu sú zmierovacie. Majú tendenciu neobhajovať svoje názory a kompromis je ich druhé meno

Lojalita medzi znameniami zverokruhu. Tieto tri sú najvernejšie

The post Horoskop hovorí o „veľkom šťastí“. Prospeje najmä jednému znameniu zverokruhu appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj