Skip to content
Menu
Menu

Hviezda filmu „Baywatch“ po 26 rokoch znovu vytvorila ikonickú scénu zo série. Donna D’Errico má 56 rokov

Prečítať článok

20.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@InsideEdition youtube.com/@dowilla).

Donna D’Errico hrala jednu z plavčíčok v „Baywatch“. Herečka nedávno dovŕšila 56 rokov a stále zaujme svojou postavou. Nedávno pri príležitosti opätovného vysielania seriálu v televízii znovu vytvorila jednu zo scén.

Donna D’Errico po 26 rokoch znovu vytvorila scénu zo seriálu.
Foto: youtube.com/@InsideEdition youtube.com/@dowilla

„Baywatch“ lámal rekordy v 90. rokoch a bol oslavovaný ako najpopulárnejší seriál v histórii planéty. To všetko vďaka obrovskému publiku. Seriál vysielali až v 200 krajinách a jeho sledovanosť presiahla miliardu divákov. Vďaka tomuto výsledku sa séria zapísala do Guinessovej knihy rekordov pre najväčšie globálne publikum.

Donna D’Errico bola jednou z herečiek, ktoré spolu s Pamelou Anderson behali po pláži v slávnom červenom kostýme. Preslávila sa aj účinkovaním v Playboy. Herečka nedávno oslávila 56 rokov a stále zaujme svojou postavou. Donna Marco zo seriálu vyzerá ako tínedžerka.

„Baywatch“. Donna D’Errico po 26 rokoch znovu vytvorila scénu zo seriálu

Donna D’Errico hrala jednu zo záchranárov v „Baywatch“. V seriáli mala jej postava pomer so svojím šéfom Mitchom, ktorého hrá David Hasselhoff. D’Errico sa objavila v 44 epizódach medzi rokmi 1996 a 1998. D’Errico pripomenula, že v sérii boli herečky pod neustálym tlakom, aby si udržali dokonalú postavu.

„Na konci jednej sezóny som pribrala desať kg. Producenti si so mnou dohodli stretnutie. Našťastie som cez klebety počula, že ma vyhodia. Ale predtým, ako som išla na to stretnutie, som schudla, takže ma nevyhodili“

– priznala v rozhovore pre Fox News.

Od ukončenia jej dobrodružstva so sériou ubehlo už 26 rokov a D’Errico sa veľmi nezmenila. Celebrita sa otvorene priznáva k využívaniu výhod estetickej medicíny, no zaujímavé je, že prvú komplexnú plastickú operáciu absolvovala až vo veku 49 rokov. V roku 2017 musela minúť majland na to, aby jej postava vyzerala ako za čias tejto kultovej produkcii. Herečka podstúpila liposukciu a odsatý tuk z brucha, rúk a chrbta sa jej „preniesol“ na zadok.

„Pokožka mi visela z rúk, keď som priberala a chudla. Po dvoch deťoch som mala tiež veľa prebytočnej kože na bruchu. Účinok je skvelý, teraz sa opäť cítim veľmi sebavedomo v bikinách“

– napísala D‘ Errico na Instagrame.

Herečka je aktívna na sociálnych sieťach, kde sa často objavuje v bikinách. Často spomína na „Baywatch“. Pri príležitosti opätovného odvysielania série na FOXe si jednu zo scén znovu vytvorila a opäť zapózovala v plavčíckom outfite. Je ťažké uveriť, že od premiéry tejto inscenácie ubehlo už vyše 26 rokov.

„“Baywatch“ sa vracia na Fox. Je to skvelý nápad! Pri tejto príležitosti som sa rozhodla znova obliecť červený outfit plavčíčky“

– napísal D’Errico na Instagrame.

„Baywatch“. Donna D’Errico je kritizovaná používateľmi internetu. „Sú znechutení“

Donna D’Errico často na sociálnych sieťach zverejňuje veľmi nahé fotografie. Herečka priznáva, že jej to často vyčítajú, no nemieni sa obávať nepriaznivých názorov používateľov internetu.

„Mnohí z nich sú znechutení. Píšu, že som na takéto veci príliš stará a, to je môj obľúbený „kompliment“, zúfalý. No viete, môžem si obliecť a robiť, čo sa mi zapáči. (…) ako byť sexi „Páči sa mi byť nahá a nahá chodiť po dome. Cítim sa pekelne sexy. Muži mi skladajú komplimenty a ja si to užívam. Keď budem mať 80 rokov, obzriem sa späť a budem veľmi šťastná, že som urobila všetky tieto fotky“

– zhrnula v jednom zo svojich príspevkov na Instagrame.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

„Baywatch“. Takto vyzerá Alexandra Paul dnes. Čoskoro bude mať 60 rokov

Hviezda „Baywatch“ má rakovinu. Pred kamerou si oholila hlavu. Pomáhala jej 12-ročná dcéra

The post Hviezda filmu „Baywatch“ po 26 rokoch znovu vytvorila ikonickú scénu zo série. Donna D’Errico má 56 rokov appeared first on Vášeň v tebe.