Skip to content
Menu
Menu

Jennifer Lopez RUŠÍ svoje turné! „Som zničená“

Prečítať článok

01.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: youtube.com/@EntertainmentTonight).

Jennifer Lopez v piatok oznámila, že je nútená zrušiť svoje nahlas ohlásené turné „This Is Me… Live“. „Speváčka si berie voľno, aby mohla byť so svojimi deťmi, rodinou a blízkymi priateľmi,“ čítame v oficiálnom vyhlásení.

Jennifer Lopez si berie voľno, aby mohla byť so svojimi deťmi, rodinou a blízkymi priateľmi.
Foto: youtube.com/@EntertainmentTonight

Jennifer Lopez sa ocitla v zúfalej situácii. Najnovšie správy hovoria o tom, že multimilionárke sa momentálne v súkromnom ani pracovnom živote nedarí. Následné podnikateľské činnosti, ktoré hviezda podnikla, sa ukázali ako komerčné a umelecké zlyhania. Výnimkou nie je ani najnovšia produkcia s jej účasťou pre Netflix, „Atlas“, ktorú už kritici označili za „najhorší film roka“.

Správy o kríze v manželstve nie sú jedinou starosťou speváčky. Večer 31. mája Jennifer Lopez zrušila nadchádzajúce turné „This Is Me… Live“ propagujúce jej najnovší album.

„Zástupcovia Live Nation [organizátor turné] dnes oznámili, že letné americké turné Jennifer Lopez „This is me. Live“ v roku 2024 je zrušené“

– uvádza Daily Mail.

Jennifer si berie voľno, aby mohla byť so svojimi deťmi, rodinou a blízkymi priateľmi.

Keď sa správa o Jenniferinom rozhodnutí dostala do médií, na internete sa okamžite objavili špekulácie, že jedným z hlavných dôvodov zrušenia turné je slabý predaj vstupeniek.

Medzitým zdroj „Daily Mail“ uvádza, že o koncerty bol veľký záujem a lístky sa vo veľkých mestách predávali ako teplé rožky. Hneď po oznámení smutnej správy sa Jennifer prihovorila fanúšikom v krátkej správe zverejnenej na jej webovej stránke OntheJLo.

„Som úplne rozrušená a zničená, že som vás sklamala“

– čítame.

„Prosím, vedzte, že by som to nerobila, keby som to nepovažovala za absolútne nevyhnutné. Sľubujem, že vám to vynahradím a budeme opäť všetci spolu. Všetkých vás veľmi ľúbim. Dobudúcna.“

– dodala JLo.

Ste prekvapený?

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Boj medzi Jennifer Lopez a Benom Affleckom pokračuje. Bulvár tvrdí, že speváčka „NENÁVIDÍ, keď sa Ben obráti na svoju bývalú manželku o radu“

Jennifer Lopez a Ben Affleck sa rozvádzajú? „Uprostred noci zavolala manažérom v PANIKE“

The post Jennifer Lopez RUŠÍ svoje turné! „Som zničená“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj