Skip to content
Menu
Menu

Kate Middleton a William zverejnili NOVÚ FOTKU princeznej Charlotte pri príležitosti jej 9. narodenín! Vypadla mame z oka? (FOTO)

Prečítať článok

02.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Pete Hancock).

Na Instagrame Kate Middleton a Williama sa objavila nová fotografia princeznej Charlotte, ktorá dnes oslavuje 9. narodeniny. Podobá sa čoraz viac na svoju mamu?

Kate Middleton a William zverejnili NOVÚ FOTKU princeznej Charlotte pri príležitosti jej 9. narodenín!
Foto: shutterstock/Pete Hancock

Hoci posledné mesiace neboli pre britskú kráľovskú rodinu obzvlášť úspešné, existujú aj dôvody na radosť a bezstarostné rodinné chvíle s najbližšími. Princ Louis minulý týždeň oslávil šieste narodeniny. Pred pár dňami sa princ William a vojvodkyňa Kate podelili o unikátnu fotografiu pri príležitosti 13. výročia svadby a dnes oslavuje svoj veľký deň princezná Charlotte.

POZRITE TIEŽ AJ: Vojvodkyňa Kate a princ William oslavujú 13. výročie svadby. Nešťastná fotka? Používatelia internetu boli pobúrení. „Skoro som omdlela“

Princezná Charlotte oslavuje svoje 9. narodeniny. Kráľovský pár zverejnil novú fotografiu oslávenkyne

Bolo to 2. mája 2015. Prvé dieťa vojvodkyne Kate a princa Williama sa narodilo v Mary’s Hospital v Londýne. V súlade s rodinnou tradíciou bol pri príležitosti 9. narodenín princeznej Charlotte zverejnený na oficiálnom profile kráľovského páru na sociálnej sieti nový, oficiálny portrét oslávenkyne, ktorý nafotila samotná Kate Middleton.

„Všetko najlepšie k 9. narodeninám, princezná Charlotte! Ďakujeme za všetky dnešné milé správy“

– čítame popis pod fotkou na Instagrame.

Na spomínanej fotke môžeme vidieť dieťa kráľovskej rodiny pózovať v záhrade pri rozkvitnutých stromoch. Princezná Charlotte poteší svojím úsmevom, má na sebe bordový kardigan, tmavomodrý sveter a džínsovú sukňu. Samozrejme, pod príspevkom sa okamžite objavila lavína prianí pre oslávenkyňu. Používatelia internetu diskutovali aj o tom, na koho sa deväť ročná podobá. Hoci väčšina komentátorov tvrdí, že malá Charlotte je kópia otca, našli sa aj prirovnania k jej mame.

Vnímate aj Vy túto podobnosť?

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Prekvapivá správa o návšteve princa Harryho vo Veľkej Británii. „Toto sú ďalšie problémy pre Kate a Williama.“

Kate Middleton a William ukázali novú fotku princa Louisa k jeho 6. narodeninám! (FOTO)

The post Kate Middleton a William zverejnili NOVÚ FOTKU princeznej Charlotte pri príležitosti jej 9. narodenín! Vypadla mame z oka? (FOTO) appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj