Skip to content
Menu
Menu

Keď vstúpite do hotela, radšej skontrolujte kanvicu. Odhalila nechutný dôvod. „Premýšľajte o tom“

Prečítať článok

17.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: tiktok/@barbiebac.viajes).

Bývalá letuška sa rozhodla podeliť sa s používateľmi internetu o tajné tipy, ktoré používa v hoteloch. Dôvod, prečo vždy skontrolovať kanvicu pred jej použitím, nenecháva nikoho v ilúzii.

Bývalá letuška odhaľuje trpkú pravdu o hoteloch.
Foto: tiktok/@barbiebac.viajes

Pomaly sa začína dovolenkové obdobie plné výletov. Mnohí ľudia využívajú voľné dni a chodia napríklad k jazeru, k moru alebo do hôr. Jednou z najobľúbenejších možností ubytovania je hotel. Aj na takýchto miestach je však dôležité byť ostražitý, a to bez ohľadu na štandard ubytovania.

Bývalá letuška odhaľuje trpkú pravdu o hoteloch. Radšej nechoďte hneď spať

31-ročná Barbara Bacilieriová na sociálnych sieťach známa ako „Barbie Bac“, sa so svojimi sledovateľmi podelila o to, na čo si treba dávať pozor pri spaní v hoteli. Ako bývalá letuška sa pochválila skúsenosťami, ktoré získala počas rokov práce a cestovania po mnohých krajinách. Po dlhej a často únavnej ceste je prvou vecou, o ktorej mnohí turisti snívajú, aby si hneď po ubytovaní ľahli do postele.

Bacilieriová však upozorňuje, že je lepšie s tým počkať.

Predtým, ako si ľahnete do postele, zdvihnite posteľnú bielizeň. Skontrolujte, či v nej nezostali chrobáky alebo ponožky, ktoré tam mohli zanechať iní hostia. Prijatie preventívnych opatrení a uistenie sa, že priestor je čistý, vás môže v budúcnosti uchrániť pred nepríjemnými prekvapeniami. Hrdzavé bodky na matraci alebo pod ním môžu naznačovať, že v okolí sa nachádzajú chrobáky“ – vysvetľuje.

31-ročná žena radí hotelovým hosťom. Radšej skontrolujte kanvicu vo svojej izbe

Ďalšia vec, na ktorú sa treba bezpodmienečne pozrieť predtým, ako sa natrvalo ubytujeme v hotelovej izbe, je rýchlovarná kanvica. Šálka čaju alebo kávy po dlhom dni strávenom v lietadlách, vlakoch a autách je moment, na ktorý sa teší mnoho turistov. Pred použitím spotrebiča je však lepšie si ho dôkladne prezrieť.

Vždy sa pozrite do kanvice. Predtým, ako si uvaríte vodu na kávu alebo čaj, dvakrát si to premyslite. Hovorí sa, že niektorí návštevníci používajú vriacu nádobu na zvláštne účely, napríklad na pranie spodnej bielizne, varenie klobás alebo dokonca na čistenie menštruačného kalíška.

„To by ste nečakali, však? Predstavte si, koľko ďalších vecí hostia robia a my o tom nemáme ani potuchy,“ prezradila 31-ročná žena.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Turista ukázal šokujúce zábery. Nenechávajte ho v izbe. „Tú upratovačku by mali vyhodiť.“

Ukázala all inclusive hotel v Turecku. „Bola som tam minulý rok, bolo to úžasné!“

The post Keď vstúpite do hotela, radšej skontrolujte kanvicu. Odhalila nechutný dôvod. „Premýšľajte o tom“ appeared first on Vášeň v tebe.