Skip to content
Menu
Menu

Kráľovský odborník hovorí, ako prebieha liečba Kate Middleton!

Prečítať článok

21.04.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Frederic Legrand – COMEO).

Od vyhlásenia vojvodkyne Kate Middleton, ktoré šokovalo Britov, uplynul mesiac. Ľudia sa neustále obávajú o Williamovu manželku, ktorá je v opatere odborníkov. Kráľovský odborník sa medzitým vyjadril k tomu, ako liečba napreduje.

Od vyhlásenia vojvodkyne Kate Middleton, ktoré šokovalo Britov, uplynul mesiac.
Foto: shutterstock/Frederic Legrand – COMEO

Minulý týždeň bolo vidieť princa Williama a 10-ročného princa Georgea, ako nadšene podporujú Aston Villu počas zápasu. Bol to ich prvý verejný výlet, odkedy sa rodina musela vysporiadať s diagnózou rakoviny Kate.

Okrem toho sa vo štvrtok následník trónu zapojil do pomoci charitatívnej organizácii v Surrey, ktorá distribuuje jedlo tým, ktorí to potrebujú.

Renomovaný kráľovský expert Richard Fitzwilliams v komentári k týmto krokom povedal, že princov starostlivo naplánovaný odchod dokazuje, že kráľovská rodina je na dobrej ceste vrátiť sa k bežným aktivitám.

Princ William a Kate Middleton.
Foto: Wikimedia Commons/Robbie Dale, CC BY-SA 2.0

POZRITE TIEŽ AJ: Princ William vzal princa Georgea na pánsku jazdu. Chlapec za krátky čas veľmi vyrástol

Odborník hovorí, ako liečba Kate Middleton napreduje

Fitzwilliams povedal, že Williamov vzhľad bol jasným posolstvom, že on a Kate sú na dobrej ceste obnoviť svoje kráľovské povinnosti. Odborník zdôraznil, že liečba vojvodkyne prebieha dobre a všetci sú naozaj optimistickí.

„Kráľovská rodina si uvedomuje, že každá jedna vec, ktorú robia, vysiela správu tak či onak. Nebolo to len o tom objaviť sa s Georgeom pri príležitosti, ktorá bola príjemná. (…) Myšlienkou bolo vyslať signál, že všetko je ako obvykle“

– komentoval expert v „The Sun„.

„Ak by tam bola Catherine, bolo by to fantastické, ale nikto od nej neočakáva, že to urobí. Ľudia by to po jej video správe nečakali. Momentálne sa lieči a jej liečba prebieha dobre“

– dodal Richard Fitzwilliams.

Spomeňme, že William sa rozhodol dať si pauzu od kráľovských povinností, aby podporil Kate a postaral sa o ich tri deti. Kráľ Karol prejavil solidaritu aj tým, že podporil svoju nevestu po tom, čo jej diagnostikovali rakovinu.

Medzitým vojvodkyňu pravidelne navštevuje aj kráľovná Camilla. Bola skalou aj pre Karola a po jeho diagnóze chce byť rovnakou oporou aj Williamovej manželke.

Kráľovná Camilla a vojvodkyňa Kate.
Foto: shutterstock/Pete Hancock

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

KRÁĽOVSKÁ BITKA O DŽEM. Jahodový od Meghan Markle alebo ekologický od kráľa?

Naliehavé správy z domu Harryho a Meghan prišli uprostred noci. A predsa sa to stalo

The post Kráľovský odborník hovorí, ako prebieha liečba Kate Middleton! appeared first on Vášeň v tebe.