Skip to content
Menu
Menu

Krátky a brutálny zoznam najžiarlivejších znamení zverokruhu

Prečítať článok

12.5.2024 Redakcia vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Ground Picture).

Hovorí sa, že zdravá žiarlivosť je dobrá a niekedy dokonca pôsobí ako závan čerstvého vzduchu vo vzťahu. Predstavujeme štyri znaky, ktorých chorobná žiarlivosť môže vzťah zničiť. Dávajte si pozor na tieto znamenia zverokruhu – sú s nimi len problémy!

Ktoré štyri znamenia môžu zničiť vzťah svojou chorobnou žiarlivosťou?
Foto: shutterstock/Ground Picture

Býk – nechce sa vzdať svojej koristi

Býk, podobne ako zviera, od ktorého prevzal svoje meno, je cholerický a je lepšie nešliapať mu na päty. Držte sa od neho ďalej, ak sa nechcete stať obeťou výbuchu hnevu. Vo vzťahu s Býkom si musíte neustále dávať pozor na to, čo robíte. Býk vás považuje za svoj majetok – nechce sa vzdať koristi, ktorou ste pre neho. Najradšej by vás zavrel do zlatej klietky a skryl pred pohľadmi iných ľudí. Keďže vás však nemôže uväzniť, môže sa pokúsiť znížiť vašu príťažlivosť. Dostávate od Býka neustále kvety a čokoládu? To nie je prejav lásky – snaží sa zabezpečiť, aby vás nikto okrem neho nevidel ako objekt túžby.

Baran – túži po vernosti

Baran jednoducho chce byť najdôležitejší a netoleruje odchýlky od tejto normy. Barani sú sebeckí, myslia hlavne na seba a ani im nenapadne, že by mohli niekoho uraziť svojou posadnutou žiadostivosťou a žiarlivosťou. Okrem toho sú Barani nervózni a impulzívni, ľahko sa rozčúlia negatívnymi emóciami a tak neustále začínajú hádky zo žiarlivosti. Je to najťažšie znamenie zverokruhu, s ktorým sa žije – je to nočná mora, pokiaľ ide o budovanie vzťahov.

Kozorožec – chce vládnuť

Kozorožec nebude žiarliť, keď sa budete s niekým rozprávať pred ním, pretože bude vedieť, že vycítite jeho pohľad a neprekročíte hranicu. Kozorožec potrebuje mať pocit, že má nad vami úplnú moc. V spálni aj v živote chce vládnuť každému vášmu kroku. Z číreho strachu zo zrady pre vás vymyslí toľko aktivít, že nebudete mať čas myslieť na iného muža, nieto ešte na zradu. Ak obaja pracujete na plný úväzok, nečudujte sa, ak vám zavolá takmer cez každú prestávku – Kozorožec jednoducho MUSÍ vedieť, čo robíte a kde ste.

Panny sa jednoducho boja straty milovanej osoby a preto neustále žijú v strachu zo zrady.
Foto: shutterstock/David Pereiras

Panna – bojí sa, že vás stratí

Hoci Panny pôsobia mimoriadne sebavedome a ovládajú sa, v skutočnosti v sebe skrývajú mnoho komplexov. Panny sa jednoducho boja straty milovanej osoby a preto neustále žijú v strachu zo zrady. Panny veria, že nie sú dosť dobré na to, aby ich niekto miloval, preto je len otázkou času, kedy ich partner opustí. Často zo strachu zo zrady zachádzajú tak ďaleko, že si prezerajú korešpondenciu alebo kontrolujú partnerov telefón, len aby sa cítili bezpečne.

Redakcia vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Zrkadlové hodiny. Čo robiť, keď na hodinkách vidíte 22.22?

Tieto znamenia zverokruhu zvedú každého muža. Majú magický magnetizmus

The post Krátky a brutálny zoznam najžiarlivejších znamení zverokruhu appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj