Skip to content
Menu
Menu

Kto je nový priateľ Britney Spears? Je to ZLOČINEC, ktorý pre ňu kedysi pracoval

Prečítať článok

06.05.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/britneyspears/).

Vzťah Britney Spears s Paulom Solizom vyvoláva od samého začiatku veľa emócií, najmä preto, že tento muž má za sebou kriminálnu minulosť. Podľa medializovaných informácií toho má 37-ročný mladík za sebou dosť. Čo je známe o milovanej popovej princeznej?

Priateľ Britney Spears je zločinec?
Foto: instagram.com/britneyspears/

Milostné dobrodružstvá Britney Spears elektrizujú médiá už roky. Speváčka sa po rozchode s manželom Samom Asgharim zaplietla s istým Paulom Solizom, ktorý sa istý čas staral aj o jej majetok, záhradné a konzervačné práce. V poslednom čase je 37-ročný milenec hviezdy opäť o niečo hlasnejší.

Podľa správ zo zahraničných médií priatelia Britney Spears neprijímajú jej nového partnera, ktorý, ako vieme, má za sebou kriminálnu minulosť. Paul Soliz má vraj na 42-ročnú speváčku zlý vplyv. Pomerne nedávno sa veľa hovorilo o škandále, ktorý Britney a jej milenci spôsobili v hotelovej izbe v Los Angeles.

Kto je priateľ Britney Spears?

Muž bol najatý, aby pracoval na panstve Britney Spears v Kalifornii v roku 2022. Len o rok neskôr sa v médiách objavila informácia, že popová princezná mala horúci románik so zamestnancom. Hoci muža len o dva mesiace neskôr prepustili z práce po tom, čo odhalili jeho kriminálnu minulosť, speváčke to nezabránilo v nadviazaní blízkeho zväzku.

Ich vzťah už od začiatku vzbudzuje veľké emócie, najmä preto, že, ako uvádza „Page Six“, v roku 2014 bol Paul Soliz odsúdený za rušenie pokoja. V tom istom roku bol obvinený aj z ohrozenia dieťaťa, ale obvinenie bolo nakoniec zamietnuté. To však nie je všetko, pretože už o dva roky bol muž odsúdený za jazdu bez vodičského oprávnenia. Podľa informácií, ktoré cituje internetová stránka „Hollywood Life“, milovaný speváčky vlastnil aj nelegálne látky a strelné zbrane.

Pred časom sám Paul Soliz v rozhovore pre „Us Weekly“ opísal Britney Spears ako „fenomenálnu ženu“. Na druhej strane „Page Six“ uviedla, že umelkyňa sa dokonca stretla s deťmi svojho priateľa. Podľa portálu je 37-ročný muž otcom „hŕstky“ detí, ktorých matka „odišla.“ Solizove deti majú žiť so svojou babičkou z matkinej strany.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Priatelia Spears sa obávajú o hviezdu. Tvrdia, že nový priateľ má na ňu zlý vplyv. „Nepočúva ich“

Manželstvo Britney Spears a Sama Asghariho trvalo 14 mesiacov. Po súdnej bitke si rozdelili starostlivosť o päť psov

The post Kto je nový priateľ Britney Spears? Je to ZLOČINEC, ktorý pre ňu kedysi pracoval appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj