Skip to content
Menu
Menu

Má 33 rokov a je panna. Jej budúci partner musí spĺňať 12 požiadaviek. „Som veľmi vyberavá“

Prečítať článok

20.06.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram.com/fashionablynoble/).

33-ročná žena sa zdržuje súlože, kým nestretne muža, ktorý spĺňa všetky jej požiadavky. A je ich až 12 – som veľmi vyberavá – priznáva otvorene. O akých kritériách hovoríme?

Má 33 rokov a je panna. Čaká na svojho vysnívaného partnera.
Foto: instagram.com/_fashionablynoble_/

Mnoho ľudí berie otázku nájdenia svojej povestnej polovičky veľmi vážne. Samozrejme, občas sa nám stane, že nám padne do oka človek, ktorý je teoreticky úplne mimo okruh nášho záujmu, no niekedy sa riadime špecifickými kritériami. Danyelle Noble je v tomto smere veľmi podrobná. – Viem, čo chcem, hovorí.

Má 33 rokov a je panna. Čaká na svojho vysnívaného partnera

Danyelle Noble je 33-ročná obyvateľka Floridy, ktorá zdieľa svoj každodenný život na sociálnych sieťach. Navyše sa netají tým, že je stále panna. Kedysi bola táto záležitosť pre ňu trápna a trápna, no dnes o nej hovorí s hrdosťou. Aj keď chce vzťah, nechce chodiť len tak s hocikým. Preto vytvorila zoznam dvanástich podmienok, ktoré by mal jej potenciálny partner splniť, aby bola pripravená nadviazať s ním vzťah.

„Mám vysoké štandardy a nebláznim“

– povedala pre nypost.com.

Jej najdlhší vzťah trval 3 dni. „Nepotrebujem, aby ma niekto zväzoval.“

Danyelle priznala, že vlastne nikdy nemala vážny vzťah a navyše hneď na prvom rande oznamuje, že je panna. Najdlhšie s niekým chodila tri dni.

„A potom sa nič nestalo“

– prezradila.

Z tohto dôvodu dokonca uvažovala o účasti na zoznamovacom programe, no nakoniec od tohto nápadu upustila a zvykla si byť sama.

„Nepotrebujem, aby ma niekto zväzoval“

– povedala.

Napriek tomu sa však nevzdáva nádeje, že na ňu niekde čaká jej ideálny muž.

@danyellenoble The struggle #fyp #relatable #facts #lifeat30 #singleinyour30s #neverhadaboyfriend ♬ Ain’t It Fun – Paramore

Požiadavky Danyelle sú veľmi špecifické a týkajú sa tak osobnostných vlastností, ako aj vzhľadu potenciálneho „Očarujúceho princa“. Aké vlastnosti u neho hľadá? Po prvé, milovaný by mal byť:

Rodinne orientovaný

Autentický

Dobrosrdečný

Vyšší ako ona

Atletická stavba tela

Rád cestuje

Miluje vonku

Odvážny

Predtým nebol ženatý

Vtipný

Vytvoriť stabilitu

Rešpektuje ju

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Právnik prezradil dva najčastejšie dôvody rozvodov. Jeden z nich „vedie k nevere“

Šokujúce zistenie po rokoch manželstva

The post Má 33 rokov a je panna. Jej budúci partner musí spĺňať 12 požiadaviek. „Som veľmi vyberavá“ appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj