Skip to content
Menu
Menu

Môj manžel sa chcel zúčastniť pôrodu. Záznam tohto momentu sa stal hitom internetu

Prečítať článok

07.07.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: shutterstock/Kamil Macniak).

Mnohí partneri ani len netušia, čo môžu na pôrodnej sále očakávať. Bez ohľadu na to, ako sú silní alebo trénovaní – podľa nemocničného personálu a komentárov zverejnených pod videom mnohí z nich skončia na podlahe ešte pred vyvrcholením.

Mnohí partneri ani len netušia, čo môžu na pôrodnej sále očakávať.
Foto: shutterstock/Kamil Macniak

Pôrod zahŕňa rôzne predchádzajúce prípravy. Niektoré páry navštevujú predpôrodné kurzy, rozprávajú sa o svojich pochybnostiach, spoločne pripravujú dom na príchod nového člena rodiny a zostavujú výbavičku. Pôrod je jeden z najdôležitejších momentov, snažia sa naň čo najlepšie pripraviť a zároveň ho osláviť. Mnoho mužov chce v tomto období sprevádzať svoje partnerky.

Nie všetci muži si uvedomujú, čomu musia na pôrodnej sále čeliť

Nie všetci muži, ktorí sa chcú zúčastniť pôrodu, si však uvedomujú, čomu musia na pôrodnej sále čeliť. Nepredstaviteľná bolesť, plač, niekedy dlhé hodiny kontrakcií, slzy, pot a veľa krvi.

Čo môže však v tomto období robiť váš partner? Masírovať plecia, pomôcť zmeniť polohu, dať vám jedlo a vodu a podporiť vás. Žiaľ, niektorí ľudia v určitom okamihu stratia vedomie – bez ohľadu na ich výšku, váhu alebo svalovú silu.

„Absolútne neomdliem počas pôrodu, zlatko.“

Nahrávka, ktorú vytvorila sama rodiaca žena, sa pred časom objavila na internete a stále si získava na popularite. Muž bol odhodlaný. Predtým, ako sa pôrod vážne začal, informoval svoju partnerku, že počas pôrodu nemieni omdlieť – to vôbec neprichádzalo do úvahy. Žiaľ, nielenže upadol do bezvedomia, ale pridal prácu aj zdravotníkom, ktorí ho museli zobudiť a nájsť miesto, kde by sa mohol v pokoji zotaviť.

Toto video dokazuje, že podobné situácie zažili počas pôrodu mnohé ženy. Záznam má už takmer 1,5 milióna videní a komentáre pod ním nielen rozosmiali mnohé ženy, ale aj utešili, že počas vrcholenia neomdleli len ich partneri.

@coriannejohnson22

He tried his best!

♬ origineel geluid – Tik Toker

„Môj manžel omdlel, keď som dostávala epidurál.“

„V mojom prípade sestra povedala manželovi, aby odišiel z izby, keď som mala dostať epidurál. Povedala, že vtedy väčšina mužov omdlie.“

„Môj manžel počas môjho pôrodu dvakrát omdlel a raz vracal, kým ma vzali na cisársky rez.“

„Sestra povedala môjmu manželovi, že ak omdlie, nikto mu nepomôže, pretože všetci sú tam, aby pomohli žene a dieťaťu. A že ak stratí vedomie, jednoducho ho prejdú. Neomdlel.“

„Moja tiež omdlela pri narkóze. Svokrovci sa smejú, že mu kúpia prilbu v prípade, že bude opäť rodiť.“

– čítame v komentároch pod záznamom.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Je to detektívka. Dala tri znamenia, že vaše manželstvo sa skončí rozvodom

Má 33 rokov a je panna. Jej budúci partner musí spĺňať 12 požiadaviek. „Som veľmi vyberavá“

The post Môj manžel sa chcel zúčastniť pôrodu. Záznam tohto momentu sa stal hitom internetu appeared first on Vášeň v tebe.

Zdroj