Skip to content
Menu
Menu

„Myslíš, že je to vhodné na svadbu?“ Používatelia internetu s ňou nemali zľutovanie. „Rozplakala by som sa“

Prečítať článok

17.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: TikTok/@tanyabellla).

Výber správnych šiat na svadbu je pomerne náročný. Musíme sa v nich cítiť dobre a zároveň neporušovať svadobné zvyky. Jedna žena sa rozhodla ukázať používateľom internetu svoje šaty a opýtať sa ich, čo si o nich myslia. Takúto reakciu nečakala.

Aké šaty si neobliecť na svadbu?
Foto: TikTok/@tanyabellla

Najpopulárnejšie mesiace na uzavretie manželstva sú jún, júl, august a september. Ak tento rok plánujete svadbu, je čas popremýšľať o svojom outfite. Pri výbere je potrebné dodržiavať niekoľko pravidiel. Podľa svadobného savoir-vivre je biela farba vyhradená pre nevestu. Za nevhodné sa považujú aj čierne a príliš zdobené šaty.

Sú tieto šaty nevhodné na svadbu? Tiktokerka prosí o radu

Svadobný savoir-vivre bol vytvorený z určitého dôvodu. Ide o to, aby žiadna žena neukradla neveste pozornosť. Všetky oči by mali byť upreté na novomanželku a ona má byť hviezdou dňa. Preto je lepšie nekonkurovať jej a nezvoliť si biely alebo krémový outfit. Tanya Bella z New Yorku sa to veľmi dobre naučila. Na svojom TikTok profile @tanyabellla ukázala svadobné šaty, ktoré si nedávno kúpila. Kreácia má tenké ramienka, korzetový vrch a béžový odtieň. Tikokerka požiadala internetových používateľov o pomoc. Zdôraznila, že výberom takýchto šiat nechcela nikoho uraziť, a spýtala sa, či by sa táto farba určite hodila na svadbu.

„Potrebujem vašu pomoc. Našla som tie najkrajšie šaty a som nimi posadnutá. Myslíte si, že táto farba je vhodná na svadbu? Podľa mňa je to nude odtieň“

@tanyabellla

ive literally only been to indian weddings so sorry if its a dumb q #wedding #weddingoutfit

♬ original sound – Tanya

Aké šaty by ste si nemali obliecť na svadbu? Používatelia internetu pobúrení výberom

Zdanlivo jednoduché video s prosbou o radu vyvolalo na internete rozruch. Objavilo sa pod ním množstvo komentárov, v ktorých si používatelia internetu vymieňali názory a skúsenosti. Väčšina ľudí bola proti. Používatelia TikToku sa zhodli v názore, že výtvor vyzerá ako kúpený v obchode so svadobnými šatami. Podľa nich sú síce krásne, ale hodia sa pre nevestu napríklad na svadobnú hostinu alebo slávnostnú svadobnú večeru s rodinou. Ženy zdôraznili, že Tanya v nich vyzerá veľmi pekne, ale rozhodne by si takéto šaty nemala obliecť na niekoho svadbu.

„Sú úplne nádherné, ale keby si niekto takéto šaty obliekol na moju svadbu, rozplakala by som sa“
„Sú to šaty na zásnuby alebo slávnostnú svadobnú večeru“
„Ešte stále sa pýtate? Veď to vyzerá ako svadobné šaty“
„Nie. Nikdy si na svadbu nenoste nič biele, krémové alebo čokoľvek, čo pripomína bielu farbu“
„Veľmi pekné, ale určite nie na svadbu“

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Budíte sa uprostred noci? Toto nerobte, pretože bude pre vás ťažké znova zaspať

Bola družičkou 125-krát. Odhaľuje rozhodnutia, ktoré páry po svadbe ľutujú

The post „Myslíš, že je to vhodné na svadbu?“ Používatelia internetu s ňou nemali zľutovanie. „Rozplakala by som sa“ appeared first on Vášeň v tebe.