Skip to content
Menu
Menu

Tri znamenia zverokruhu nazývané výnimočné. V jednom pohľade sú bezkonkurenčné

Prečítať článok

17.4.2024 Redakcia Vášeň v tebe (Foto: instagram/benniferfanpage).

Čísla neklamú – štatisticky je najviac ľudí narodených na prelome týchto mesiacov. Skontrolujte, kto je na astrologickom pódiu, čo to spôsobuje a ako to ovplyvňuje jeho charakter.

Úspešná Jennifer Lopez narodená v znamení Leva. Levice sú charizmatické, sebavedomé, temperamentné a majú prirodzený talent na vzbudzovanie pozornosti.
Foto: instagram/benniferfanpage

Nie všetko v živote máme pod kontrolou. Jednou z takýchto vecí je dátum narodenia, a teda aj znamenie zverokruhu. Zdá sa, že ide o absolútnu náhodu, pretože každý deň je dobrý na narodenie. Zo štatistického hľadiska sú však niektoré dátumy pravdepodobnejšie ako iné.

Podľa zistení amerických vedcov je dominantným mesiacom september – vtedy sa rodí najviac detí. To je možno dôsledok vianočnej atmosféry, pretože ako si ľahko spočítate, vznikli okolo Vianoc.

Hojný je aj júl a august, posledné miesto na zozname patrí januáru a novembru. To všetko sa odráža v astrológii.

Zo všetkých 12 znamení zverokruhu majú tieto tri bezkonkurenčný počet.

Tri znamenia zverokruhu, ktoré nemajú konkurenciu.
Foto: shutterstock/Krakenimages.com

PANNA

Absolútna jednička v rebríčku a niet sa čomu čudovať, pretože pokrýva takmer celý mesiac september, ktorý nemá konkurenciu. Panna je intelektuálka, ktorá má skvelú pamäť a bystrú myseľ.

Vyznačuje sa pedantnosťou a racionalizmom, ale na druhej strane nemá veľmi rada zmeny. Dokáže nemilosrdne kritizovať a neznáša odchýlky od noriem, ktoré si stanovila. Všetko starostlivo plánuje. Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život.

LEV

Žena Lev sa narodila na prelome júla a augusta a patrí jej druhé miesto v astrologickom rebríčku. Je to veľmi zaujímavá osobnosť, ktorá je rada stredobodom pozornosti. Je sebavedomá, energická a odvážna. Levice sú tiež veľmi kreatívne a tvorivé a majú často umelecký talent. Majú schopnosť inšpirovať a viesť iných a ich vysoké sebavedomie im umožňuje uspieť v mnohých oblastiach života.

Žena v znamení Leva chodí nerada okolo horúcej kaše a jej priamočiarosť niektorým ľuďom vadí. Nikdy o sebe nepochybuje a do budúcnosti hľadí s nádejou. Keď je potrebné niečo urobiť – jednoducho koná a nehľadá žiadne výhovorky. Na druhej strane je však tvrdohlavá a presvedčená o svojej genialite. Ale aspoň ambiciózna.

RAK

Pódium uzatvára znamenie z prelomu júna a júla, ktoré je naozaj ťažko pochopiteľné. V prvej trojke ide rozhodne o najnevyspytateľnejší zverokruh plný rozporov. Niektorí ľudia račice poznajú dlhé roky a stále ich nedokážu úplne pochopiť. Dominantnou vlastnosťou je citlivosť.

Ženy Rak neustále hľadajú potvrdenie svojej hodnoty, o ktorej často pochybujú. Veľmi im záleží na tom, ako ich vnímajú ostatní, na druhej strane s nimi dokážu súcitiť a prejavovať o nich záujem. Určite prospeje, keď ich lepšie spoznáte. Doma ukazujú svoju nežnú, srdečnú a rodinnú tvár. Láska je liek na ich temnotu.

Redakcia Vášeň v tebe.

Súvisiace články:

Najvernejšie znamenia zverokruhu. Zoznam astrológov nie je dlhý

Znamenia zverokruhu od najtvrdohlavejších po najústupčivejšie. Niektorí ľudia nezmenia svoj názor za nič na svete

The post Tri znamenia zverokruhu nazývané výnimočné. V jednom pohľade sú bezkonkurenčné appeared first on Vášeň v tebe.